Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak chęci podpisania umowy ze strony NC+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak chęci podpisania umowy ze strony NC+

Na moje szczęście kończy mi się umowa z końcem listopada. Pod koniec października dzwoni do mnie pan z propozycja przedłużenia umowy na kolejny rok za ta sama cenę. Poinformowałem pana o tym ze jak za takie same pieniądze to ja bardzo dziękuję i nie mam zamiaru kontynuować z nimi współpracy. Miły wtedy jeszcze pan informuje mnie ze nie zdążę wysłać wypowiedzenia (miałem jeszcze 4 dni), gdy usłyszał ze ma się nie martwic o to i na pewno się wyrobie zaczął na mnie krzyczeć (nie mam pojęcia, dlaczego). Po szybkiej wymianie zdań skończyłem rozmowę. Mówię sobie przegięli pale chcą mnie namówić do bulenia 140pln/miesiąc a wydzierają się na mnie wiec naprawdę kończę z nimi współpracę. Jak ochłonąłem doszedłem do wniosku ze aktywuję stara kartę po świat hd w nc+ mix na czas nieokreślony, bo jednak słabo rezygnować z canal+. Przez portal nc+ 2x robiłem aktywacje, ale na maila nic nie przychodziło (mogli przysłać chociażby informacje-aktywacja nieudana cos tam cos tam a ja czekam jak debil pół dnia) Dzwonie wiec do nc+, rozmawiam z 4 konsultantami (tyle razy mnie przełączali) wysłuchałem regulaminu itd. żeby na koniec usłyszeć ze mam już usługę od nich na starym cameleonie. Mowie ze owszem mam, ale nie chce mieć, wysłałem rezygnacje i chce zrobić aktywacje innej starej karty. Usłyszałem wtedy, że jak mam wysłaną rezygnacje to nowej umowy podpisać nie mogę. Odczekałem 2 dni i dzwonie ponownie (myślę sobie może jakiś .... był niedouczony czy cos). Znowu 3x mnie przełączali, wiszę 30 min na tel i każdemu z osobna tłumaczę, o co chodzi. Na koniec słyszę ze aktualizują bazę danych i mam zadzwonić za 2h. W ..... ich mam, zapłacę za ostatni miesiąc i idę do konkurencji. Może bez c+ ale napewno taniej.
    Ostatni raz edytowany przez Kamil_nc+; 2014-11-06, 09:09. Powód: wulgaryzmy

Daj znać z kim podpisałeś umowę.
    EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

napisał(a) piraciskoo Zobacz post
      Na moje szczęście kończy mi się umowa z końcem listopada. Pod koniec października dzwoni do mnie pan z propozycja przedłużenia umowy na kolejny rok za ta sama cenę. Poinformowałem pana o tym ze jak za takie same pieniądze to ja bardzo dziękuję i nie mam zamiaru kontynuować z nimi współpracy. Miły wtedy jeszcze pan informuje mnie ze nie zdążę wysłać wypowiedzenia (miałem jeszcze 4 dni), gdy usłyszał ze ma się nie martwic o to i na pewno się wyrobie zaczął na mnie krzyczeć (nie mam pojęcia, dlaczego). Po szybkiej wymianie zdań skończyłem rozmowę. Mówię sobie przegięli pale chcą mnie namówić do bulenia 140pln/miesiąc a wydzierają się na mnie wiec naprawdę kończę z nimi współpracę. Jak ochłonąłem doszedłem do wniosku ze aktywuję stara kartę po świat hd w nc+ mix na czas nieokreślony, bo jednak słabo rezygnować z canal+. Przez portal nc+ 2x robiłem aktywacje, ale na maila nic nie przychodziło (mogli przysłać chociażby informacje-aktywacja nieudana cos tam cos tam a ja czekam jak debil pół dnia) Dzwonie wiec do nc+, rozmawiam z 4 konsultantami (tyle razy mnie przełączali) wysłuchałem regulaminu itd. żeby na koniec usłyszeć ze mam już usługę od nich na starym cameleonie. Mowie ze owszem mam, ale nie chce mieć, wysłałem rezygnacje i chce zrobić aktywacje innej starej karty. Usłyszałem wtedy, że jak mam wysłaną rezygnacje to nowej umowy podpisać nie mogę. Odczekałem 2 dni i dzwonie ponownie (myślę sobie może jakiś .... był niedouczony czy cos). Znowu 3x mnie przełączali, wiszę 30 min na tel i każdemu z osobna tłumaczę, o co chodzi. Na koniec słyszę ze aktualizują bazę danych i mam zadzwonić za 2h. W ..... ich mam, zapłacę za ostatni miesiąc i idę do konkurencji. Może bez c+ ale napewno taniej.
      Napisz do nas e-mail zgodnie z informacjami zawartymi w mojej sygnaturze.

Komentarz

Mam dwa abonamenty :
        jeden z dekoderami ADB + MR i tu podjełem decyzje rozstania na 6 miesięcy przed końcem, wysłałem wypowiedzenia i jest spoko... czekam na rozwiązanie,

a drugi z kartą cameleon +MR , sobie zostawiam i nie pozbywam bo jest ok.... ma duże możliwości.

Komentarz

Do tego to co się działo wczoraj. kanały wskakiwały po 10-15sek. A na infolinie nie szło się dodzwonić. Naprawdę się ciesze że akurat teraz kończy mi się umowa. A kolega Kamil.K_nc+ prosił o maila, maila napisałem ale odpowiedzi nie dostałem. Brać kase to tak, nękać telefonami co godzinę to i owszem, ale pomóc abonentowi jak coś nie działa, albo jak chce za coś płacić ale na innych warunkach to nie ma komu. Byłem abonentem N później C+ i wszystko było ok. Od czasu NC+ to tylko doić..... ten post też pewnie wywalą albo potną.

Komentarz

napisał(a) piraciskoo Zobacz post
            Do tego to co się działo wczoraj. kanały wskakiwały po 10-15sek. A na infolinie nie szło się dodzwonić............
            Ten objaw raczej wskazuje na to, że coś dzieje się z dekoderem. W tym przypadku
            co mogłaby pomóc rozmowa na infolinii? nic. Może dekoder trzeba zresetować?

Komentarz

O moj dekoder sie nie martw. Doskonale wiem że coś robili wczoraj. Poczytaj sobie na satkurier.

Komentarz

To nie objaw mego zmartwienia o Twój dekoder tylko nieudana próba pomocy, której jak widać nie potrzebujesz.

Komentarz

Bardzo dziękuje za chęci pomocy.

EDIT:
                  Jest kontakt ze strony doradcy z forum, usiłuje coś zrobić z NC+ MIX, zobaczymy na ile jest skuteczny
                  Ostatni raz edytowany przez piraciskoo; 2014-11-07, 13:29.

Komentarz

No i kontakt skończył się tym że poproszono mnie o tel na infolinie i podpisanie umowy przez tel. Chyba człowiek nie zrozumiał tego że już 2x starałem się to zrobić w ten sposób.

Komentarz

Pracuję...
                    X
                    nc+