Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe ICA - Złe saldo

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Nowe ICA - Złe saldo

Witam

Po przedłużeniu umowy dostałem swój nowy nr klienta do logowania do ICA wcześniej korzystałem z starego rozwiązania telewizji N. No i teraz zaczynają się schody.

W październiku opłaciłem abonament 79zł + całość za paczkę Cinemax 6 x 9,90, co oznacza iż powinienem mieć nadpłatę. Jakiś czas temu zaczęły mi się pojawiać komunikaty dla osób które nie uregulowały płatności, więc skontaktowałem się BOK i dowiedziałem się że wszystko się zgadza i posiadałem nadpłatę za Cinemaxy a 79zł zostało zaksięgowane na fakturę za październik której co dziwne nigdy nie dostałem.

Logując się dzisiaj na ICA które dość długo wskazywało saldo 0,00 teraz widnieje 14,80 na minusie. Co ciekawe komunikat na TV potwierdził iż mam nadpłatę ale nie wynikającą z sumy zobowiązań za opcje Cinemax ale całość 138,40zł.

Czy u was też ostatnio takie dziwne rzeczy z płatnościami się dzieją? Czy to skutki migracji konta z starego systemu do nowego?

Pozdrawiam

W dniu dzisiejszym po dwóch tygodniach dziwnych rzeczy saldo wydaje się być OK.

Komentarz

Mam to samo faktury opłacone a w ICA że mam zapłacić

Komentarz

Re:

O moj dekoder sie nie martw. Doskonale wiem że coś robili wczoraj. Poczytaj sobie na satkurier.
        Qasim

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+