Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skandaliczne zachowanie przedstawiciela nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) Beholder Zobacz post
    Jeśli coś wynika z ogólnych przepisów kodeksu cywilnego, to chyba zdajesz sobie sprawę jak możesz dochodzić roszczeń w tej sprawie - na drodze cywilnej, chyba wiesz co to znaczy. Nie ma prostej metody na zmuszenie takiego delikwenta by Ci wydał potwierdzenie jeśli się uprze i nie da. Nie pobijesz go przecież, nie zmusi go też policjant (może co najwyżej sporządzić notatkę), ani nic innego. A jeśli dokumenty i dekoder zabrał i schował, to też mu ich nie wyrwiesz siłą. Łatwo teoretyzować, w praktyce jest gorzej. Możesz co najwyżej czekać, i jeśli będzie jakiś przekręt (np. w późniejszym okresie ktoś dopisze ten dekoder na Twoje konto) to dopiero wtedy jest to sprawa, którą możesz zgłosić do organów ścigania.

Raczej nie. Po prostu alfabetycznie Kozienice są "na górze". Głównym punktem jest ponoć "Centrum nc+" na 25 Czerwca w Radomiu, gdzie już byłem.

Nie mam, jest tylko jakiś stary który nabyłem w 2007 r. Infolinia nc+ potwierdziła też, że jest w systemie wpis (z datą i godziną) o anulowaniu udziału w tej promocji. Ale to oczywiście nie gwarantuje, że ktoś na podstawie tych potwierdzeń nie może mi go wpisać w przyszłości - w tym jest problem.
    Masz potwierdzenie z BOA, że jesteś czysty bez sprzętu a TY WCIĄŻ WALCZYSZ ?? o co??? i po co??

Komentarz

napisał(a) teodor.wilk Zobacz post
      Masz potwierdzenie z BOA, że jesteś czysty bez sprzętu a TY WCIĄŻ WALCZYSZ ?? o co??? i po co??
      Dołączam się do pytania.

Za samo to że nie czytał formularza jaki podpisał w każdym sądzie ma przegraną sprawę a właściciel punktu sprzedaży może walczyć o zniesławienie. Dodatkowo odbierał dekoder w lokalu przedsiębiorcy a tu nie ma czasu na odstąpienie od umowy.

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+