Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVN na sprzedaż

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• TVN na sprzedaż

Się porobiło http://www.biztok.pl/waluty/tvn-na-s...rykanie_a18206

CP kupi i ptaszki uciekną...

Komentarz

Widzę niespełnione marzenia...
      Time Warner powodzenia
      Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

Grupa Canal+ sprzeda udziały i wróci na swoje podwórko bo n-ki już nie ma.Dokonali tego co z Wizją i po sprawie,zabierając ze sobą abonentów. Liczę że uda się to RTL Group i ułatwi to drogę dla nowej platformy w Polsce.
        WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
        01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
        01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

Nowa platforma? Już w momencie powstawania platformy n, a nawet wcześniej, mówiono że w Polsce jest miejsce na jedną platformę. Minęło 7 lat i z 4 zrobiły się dwie. CP przejmie abonentów nc+ a Canal+ nie będzie protestował bo dzięki temu będzie miał grubo ponad 5 mln. potencjalnych abonentów a nie tak jak teraz 2,3 mln. Canal+ zajmie się produkcją sportu, seriali, filmów i dystrybucją kontentu premium. Oni będą zadowoleni, CP będzie zadowolone tylko sprzedawcy praw będą smutni bo nikt nie będzie licytował niebotycznych kwot. A nc+ odejdzie sobie w niepamięć wraz ze swymi genialnymi strategami i specjalistami od literówek w umowach

Komentarz

Jedna platforma to wyjście najgorsze z możliwych (monopol cenowy). Co najmniej 3 platformy powinny być. Całe szczęście, że Zygmunt Solorz jest już znudzony biznesem telewizyjnym i chyba nie jest zainteresowany inwestowaniem na dużą skalę w CP.

Komentarz

napisał(a) olo46 Zobacz post
              Jedna platforma to wyjście najgorsze z możliwych (monopol cenowy). Co najmniej 3 platformy powinny być. Całe szczęście, że Zygmunt Solorz jest już znudzony biznesem telewizyjnym i chyba nie jest zainteresowany inwestowaniem na dużą skalę w CP.
              Poważnie?A nie wolałbyś mieć dostępu przy pomocy np smart tv do kanałów za które byś mógł płacić miesiecznie bez łaski operatora,tak jak np Netflix,w świecie już*to zaczyna być normą,np. HBO,Sky,..Płacisz za co chcesz i oglądasz gdzie chcesz....

Komentarz

Były już 3 platformy. W jednej była LM, w drugiej ekstraklasa, w trzeciej siatkówka i F1. Chcąc oglądać wszystko trzeba było mieć praktycznie full pakiety we wszystkich trzech. Oferta filmowa w każdej z nich była żenująca, no może Cyfra+ jeszcze coś tam pokazywała.

Komentarz

napisał(a) Greg08 Zobacz post
                  Były już 3 platformy. W jednej była LM, w drugiej ekstraklasa, w trzeciej siatkówka i F1. Chcąc oglądać wszystko trzeba było mieć praktycznie full pakiety we wszystkich trzech. Oferta filmowa w każdej z nich była żenująca, no może Cyfra+ jeszcze coś tam pokazywała.
                  Wystarczy żeby weszła Sky z Amstradami DRX895W 2TB PVR6 - 2014 VERSION 3D READY WIFI na pokładzie,odpowiednią ceną za pakiety i nc+ ze swoimi mediabox-ami może się dosłownie zwijać.Wtedy może by w nc+ zaskoczyli co znaczy HD i jak na Europejskim poziomie ogląda się kolekcje filmowe.
                  Widział ktoś w nc+ np.Grawitacja w 3D lub Bait 3D,nie ma szans
                  Ile ludzi by przeszło wówczas do CP a ile zostało w nc+ ?
                  Ostatni raz edytowany przez Kris1975; 2014-10-29, 10:04.
                  01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

Platformy nie będą inwestowały w PVR z wbudowanymi dyskami. Za droga zabawa. Niech w hurcie HDD 2TB kosztuje ze 150 zł. Przy zamówieniu miliona dekoderów troszku trzeba zainwestować a te pieniądze raczej się nie zwrócą. Lepiej dać abonentowi dekoder z USB i niech już sam na własną rękę kombinuje. Zresztą teraz platformy zamiast PVR powinny oferować materiały online. Odpalasz program i ściągasz sobie to co leciało miesiąc temu ale zapomniałeś tego nagrać albo akurat była zmiana czasu i dla dekodera było to nie do przeskoczenia i nie nagrał

Komentarz

Jakby wszystkim z nc+ nowym i dotychczasowym dac sprzęt CP to byłby lament tkai, zeby forum nie wyrobilo na serwerach. Dekodery CP to nawet do pięt nie dorastają mediaboxom tkaim jakimi są. Jeśli CP kupi nc+ to ja dziekuje zostaje przy DVB-T bo chyba by mnie szlak trafil z VOD 64 i czekaniem kiedy mi puszcza film, za który zapłąciłem. Nieliczcie, że CP zrobi to co nc+ lub lepsze bo to byłaby kompromitacja dla byłej Cyfry+. Predziej nc+ sprzeda sie SKY o ile mają odrobine oleju w głowie.

Komentarz

napisał(a) garos666 Zobacz post
                        Jakby wszystkim z nc+ nowym i dotychczasowym dac sprzęt CP to byłby lament tkai, zeby forum nie wyrobilo na serwerach. Dekodery CP to nawet do pięt nie dorastają mediaboxom tkaim jakimi są. Jeśli CP kupi nc+ to ja dziekuje zostaje przy DVB-T bo chyba by mnie szlak trafil z VOD 64 i czekaniem kiedy mi puszcza film, za który zapłąciłem. Nieliczcie, że CP zrobi to co nc+ lub lepsze bo to byłaby kompromitacja dla byłej Cyfry+. Predziej nc+ sprzeda sie SKY o ile mają odrobine oleju w głowie.
                        Tylko czy ten olej mają ?
                        Wreszcie może zaistniała by prawdziwa platforma sat.bo nc+ nie dorasta do pięt Sky. Canal+ chce robić swoje programy typu talk-show więc może i realne by to było.Jeśli nie to może wchodzić sama jako Sky Europe,ja jestem za bo warto.

Komentarz

Pracuję...
                        X
                        nc+