Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Platnosc przez ICA NC+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Platnosc przez ICA NC+

Witam
    Od kilku dni próbuje zapłacić przez ICA NC+ i nie mogę. Po naciśnięciu zapłać nic sie nie dzieje. Czy ktoś ma ten sam problem?

Sprawa została przekazana do weryfikacji. Oczekujemy na odpowiedź.

Komentarz

napisał(a) adamkos82 Zobacz post
      Witam
      Od kilku dni próbuje zapłacić przez ICA NC+ i nie mogę. Po naciśnięciu zapłać nic sie nie dzieje. Czy ktoś ma ten sam problem?
      ja też chciałem na próbę zapłacić 1zł i nie dało rady
      było: EXTRA+ 8xC+ VOD+ HBO i MRS - 59,27zł
      ostateczna oferta przedłużeniowa DUK: EXTRA+ 6xC+ HBO i MRS - 89,90zł/m-c,
      czyli mniej za więcej kasy, więc po 15 latach 31.07.2015

Komentarz

Panowie a gdzie jest taka opcja ze można zapłacić przez ICA ja się loguje na swoje konto ale takiej opcji w ogóle nie mam

Komentarz

napisał(a) marcio73 Zobacz post
          Panowie a gdzie jest taka opcja ze można zapłacić przez ICA ja się loguje na swoje konto ale takiej opcji w ogóle nie mam
          W ICA po N-ce tego nie ma.
          Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
          W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
          Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

Ok ale ja już jestem w NC+ fakt ze loguje się na rzekomo ICA po N a czy jest jakaś możliwość żeby zmienić na takie konto z większą ilością funkcji ?

Komentarz

Jeżeli umowę przedłużyłeś przed 1 marca to na razie nie masz możliwości zalogowania się do innego ICA.
              Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

umowę przedłużyłem po 1 marca i dalej mam ICA po byłej N

Komentarz

w ICA po C+ od ponad roku nie da sie zaplacic za abonament karta. Po wybraniu platnosci karta i kliknieciu na płace, jakis "geniusz" na eCard pomieszal imie z nazwiskiem i odwrotnie. Wiec wyskakuje blad niezgodnosci danych. Ale widac dla nc+ to nie problem, skoro nie zrobiono nic w tym kierunku od ponad roku

Edit
                  dane juz poprawione, ale placic nadal nie moge. Mimo wpisania wszystkiego poprawnie, wyskakuje blad autoryzacji ze wpisano bledne dane (karta Visa Electron)
                  Ostatni raz edytowany przez gunner78; 2014-04-17, 19:55.
                  sigpic

Universe+, 6xCanal+ (OP), 3xHBO, 2xCinemax, Pace PVR... 74zł

Komentarz

a nie jest tak czasami, że tylko karta VISA lub MasterCard zadziała.

Komentarz

nie bardzo. Karte mam trzeci rok, i za czasow C+ placilem nia normalnie
                      sigpic

Universe+, 6xCanal+ (OP), 3xHBO, 2xCinemax, Pace PVR... 74zł

Komentarz

aha, to ok

Komentarz

Witam dołączam się do tematu gdy przyciskam zapłać w ICA przekierowuje mnie na stronkę ecard.
                          Sa trzy możliwości przelewu
                          1 Karty płatnicze
                          2 ePrzelewy
                          3 Inne
                          Najbardziej mnie interesuje przelew Inne mam tam 2 możliwości PayPal lub Wydruk.
                          Czy ma ktoś coś takiego mnie najbardziej chodzi o płatność PayPal ale u mnie nie mogę nic przy tym zaznaczyć by wybrać PayPal.
                          Czy może mi ktoś jak odpowiedzieć jak to zrobić czy trzeba coś aktywować czy jak to jest z góry dzięki.

Komentarz

Pracuję...
                          X
                          nc+