Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rozbieznosc w numerach kont

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Rozbieznosc w numerach kont

Bylem w N od kilku lat, nie podpisywalem nowej umowy z nc+, jestem na starych warunkach jeszcze do polowy przyszlego roku. W tym miesiacu w ICA zauwazylem, ze wyswietla mi sie nowy numer konta do zaplaty - na podstawie numeru - w banku Pekao. Do tej pory byl numer w Rabobanku. Oczywiscie oba byly zakonczone moim numerem abonenta. Co ciekawe dekoder nadal wyswietla stary numer konta, nie bylo tez zadnej informacji o zmianie. I co, gdzie mam teraz zaplacic?
    Ostatni raz edytowany przez xtek; 2013-07-30, 08:47.

Prześlij proszę dane umowy na nasz adres e-mail (szczegóły poniżej).

Komentarz

Też potwierdzam taką rozbieżność , różnica w 10 pierwszych cyfrach ICA :39 1240 6960.... , faktura w dekoderze 92 2000 0017....

Komentarz

Również i u mnie różnica w nr konta. Faktura za czerwiec: 98 2000 0017 ... a w ICA: 45 1240 6960 ...
        Ostatni raz edytowany przez lukas88; 2013-07-30, 11:06.
        Extra+ Canal+ (6) 69,90zł 24m
        HBO HD 0zł 6m 25zł 6m
        HBO GO 0zł 6m
        Filmbox 0zł 6m
        Multiroom Premium 0zł 24m

Komentarz

Również potwierdzam rozbieżność numerów kont na dekoderze i w ICA tak jak pisze @tolesi różnica jest w 10 pierwszych cyfrach Czyżby następny przekręt nc+ bo od dnia falstartu i totalnej porażki można się po nich spodziewać wszystkiego Proszę o oficjale wypowiedzenie się nc+ przedstawicieli w tej sprawie i wyjaśnienie o co chodzi w tym wszysykim

Komentarz

Zmiana nie ma wpływu na takie zlecenia jak np polecenie zapłaty, invobill. Zalecamy już dokonywanie wpłat na nowo otrzymany rachunek a komunikacja w tej sprawie pojawi się już w najbliższym czasie. Wszyscy klienci otrzymają oficjalne potwierdzenie. Zmiana numeru rachunku dotyczy przeniesienia konta z Rabobanku na Pekao SA.

Komentarz

Czyli numer konta widniejący na dekoderze czy w ICA?
              Ostatni raz edytowany przez sztywny; 2013-07-30, 13:22.

Komentarz

Nowy rachunek zawierający zakres 1240 6960.

Komentarz

napisał(a) Michał_nc+ Zobacz post
                  Zmiana nie ma wpływu na takie zlecenia jak np polecenie zapłaty, invobill. Zalecamy już dokonywanie wpłat na nowo otrzymany rachunek a komunikacja w tej sprawie pojawi się już w najbliższym czasie. Wszyscy klienci otrzymają oficjalne potwierdzenie. Zmiana numeru rachunku dotyczy przeniesienia konta z Rabobanku na Pekao SA.
                  Michale , czyli jak Ja mam włączoną usługe Invoobill to zmiana numeru konta mnie nie dotyczy??

dotychczasowy od 2009r początek mam 05 1240 6960 8999 .........

Coś się zmieni mi?
                  Pakiet Superpremium+(6), +Eleven Sports +HustlerHD+ Sporklub+ MR Standard+ nC+GoTV za 138,78PLN do 30.11.2017

Komentarz

Przynajmneij jakiś plus tych przenosin z Rabobanku do Pekao bo przelewy do rabo trwaja 2 tyg .. tylko szkoda że nikt mnie wczesniej nie poinformował, bo można by było już a nowy rachunek robić przelew. .. :/
                    WPT+HBO+Cinemax+HHD+6 Canal+ 69,90
                    NC+ Universe+ + HBO+6Canal+ +MRS +HHD70,99 ;)

Komentarz

Wezwanie do zapłaty ale za co?

Korzystałam z oferty N, w kwietniu przeszliśmy do nc+. Rachunki są opłacane wg tego co wyskakuje na ekranie, zaglądam też do ICA - wszystko ok. Od kwietnia dostaje jednak mailem wezwania do zapłaty z pogróżkami o wyłączeniu sygnału. Pierwszy raz zapłaciłam mimo ze kwota z sufitu i nr konta inny. Wezwania nadal przychodzą, kwoty różne. Na ICA śladu po tej wpłacie niema. Ktoś mi potrafi wyjaśnić komu zrobiliśmy prezent na ponad 157 zł?

Komentarz

napisał(a) chipsi Zobacz post
                        Korzystałam z oferty N, w kwietniu przeszliśmy do nc+. Rachunki są opłacane wg tego co wyskakuje na ekranie, zaglądam też do ICA - wszystko ok. Od kwietnia dostaje jednak mailem wezwania do zapłaty z pogróżkami o wyłączeniu sygnału. Pierwszy raz zapłaciłam mimo ze kwota z sufitu i nr konta inny. Wezwania nadal przychodzą, kwoty różne. Na ICA śladu po tej wpłacie niema. Ktoś mi potrafi wyjaśnić komu zrobiliśmy prezent na ponad 157 zł?

Jeżeli chcesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+ to wyślij e-mail na jeden z poniższych adresów:
                        adres do obsługi Abonentów n: doradca.n@info2.ncplus.com.pl
                        adres do obsługi Abonentów c+: doradca.c@info2.ncplus.com.pl
                        adres do obsługi Abonentów nc+: doradca@info2.ncplus.com.pl
                        W treści podaj dane do weryfikacji (numer umowy oraz imię i nazwisko), opisz problem.
                        W temacie maila podaj swój Nick - i krótko opisz cel kontaktu.
                        Pamiętaj koniecznie o zachowaniu ciągłości korespondencji!

Komentarz

napisał(a) stokrotka_2 Zobacz post
                          Przynajmneij jakiś plus tych przenosin z Rabobanku do Pekao bo przelewy do rabo trwaja 2 tyg .. tylko szkoda że nikt mnie wczesniej nie poinformował, bo można by było już a nowy rachunek robić przelew. .. :/
                          To chyba lekka przesada no chyba,ze chcialas napisac 2 dni

napisał(a) chipsi Zobacz post
                          Skoro w ICA wszystko jest ok, nie wyskakiwaly na ekranie tv komunikaty o zaleglosci to kto wplaca pieniadze na nieznany numer rachunku ktory otrzymal w jakims mailu ???

P.S.
                          Kilka osob pisze o zmianie numeru rachunku,ale ostatnie cyfry chyba pozostaly bez zmian i odzwierciedlaja rowniez numer klienta,prawda?
                          Ostatni raz edytowany przez Kibo no hikari; 2013-07-30, 13:29.
                          Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
                          W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
                          Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

[QUOTE=Kibo no hikari;729846]To chyba lekka przesada no chyba,ze chcialas napisac 2 dni

Własnie 2 tyg. u mnie w banku było wszystko ok ale ten rabobank to jest paranoja, i napisze jeszcze raz 2 tyg szedl przelew;]
                            WPT+HBO+Cinemax+HHD+6 Canal+ 69,90
                            NC+ Universe+ + HBO+6Canal+ +MRS +HHD70,99 ;)

Komentarz

>Skoro w ICA wszystko jest ok, nie wyskakiwaly na ekranie tv komunikaty o >zaleglosci to kto wplaca pieniadze na nieznany numer rachunku ktory otrzymal >w jakims mailu ???

Nie w "jakimś" tylko z adresu ncplus@info.ncplus.pl. Ostatnie cyfry konta są zgodnie z nr abonenta. Było wezwanie, my wyjazd więc szybko zapłaciliśmy. Dopiero przy następnym mailu przyszły wątpliwości - ktoś nas oszukał czy nc+ ma burdel? Niestety nie możemy się dodzwonić :/

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+