Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Być może sprzedam :D

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• big-time
    założył(a) wątek Być może sprzedam :D

Być może sprzedam :D

Sprawa wygląda tak:

Przeprowadziłem się i na razie nie mam tam sygnału Muszę pochodzić po sąsiadach żeby kogoś wybłagać na montaż na jego balkonie.

W międzyczasie w ciemno wziąłem Universe+ z 6xCanal Plus za 49 zł czyli godnie

Kuzyn chce ode mnie wziąć tą moją ofertę, ale z kolei on ma swoją do września (WPT+HBO+nPremium czyli obecnie 6xCanal Plus). On będzie wypowiadał bo jemu NC+ oferuje WPT+6XC+ za 89 zł jak teraz płaci 79 zł także podejrzewam, że on i tak w końcu tą swoją ofertę przedłuży i ja znowu zostanę z rachunkiem do opłacenia

Piszę, że być może sprzedam, bo nie sądzę, żeby NC+ była taka łaskawa i przy braku sygnału pozwoliła rozwiązać umowę.

Mam dekoder 500 GB (zablokowany do 250GB na tą chwilę).

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Cieszę się i dziękuję za uwagę

Leave a comment:

• cabott
    replied
    napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
    Udzieliłem już odpowiedzi na Twoje pytanie.
    Cesja jest obecnie dostępna. W czasie kiedy Monika udzieliła Wam informacji iż cesji nie ma, rzeczywiście jej nie było. Uległo to jednak zmianie i teraz jest możliwość dokonania cesji.
    Dzięki Piotrek za odpowiedź (w tym, jak również w drugim wątku). Wreszcie coś na plus w nc+ ;)

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Udzieliłem już odpowiedzi na Twoje pytanie.
    Cesja jest obecnie dostępna. W czasie kiedy Monika udzieliła Wam informacji iż cesji nie ma, rzeczywiście jej nie było. Uległo to jednak zmianie i teraz jest możliwość dokonania cesji.

Leave a comment:

• cabott
    replied
    Podlinkowywuję:
    http://forum.ncplus.pl/forum/showpos...ostcount=17017
    http://forum.ncplus.pl/forum/showthr...3877&page=1702

Leave a comment:

• Leon
    replied
    GDA, mogłeś nie zauważyć bo faktycznie ta cesja trwała bardzo krótko. Pamiętam, że niektórzy w tym bardzo krótkim czasie skorzystali, co prawda trochę wyżej zażartowałem ale nie bardzo się pomyliłem.

Leave a comment:

• GDA
    replied
    napisał(a) Monika_nc+ Zobacz post
    @GDA - były takie miesiące w historii Telewizji Nowej Generacji n, kiedy cesja była możliwa do przeprowadzenia.
    Moniko jestem od samego poczatku tutaj i na pewno taki luksus bym zanotowal
    nie wiem czy posty z 2007-2009 sie zachowaly na ten temat ale zawsze cesja byla nidostepna wg mnie

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    czy uwierzyłem? pewnie że uwierzyłem.
    przecież wtedy dopiero się rozkręcałem, króciutko po rejestracji miałem bana to skąd mogłem wiedzieć jakie ważkie wydarzenia mnie omijały.
    zaraz potem miałem drugiego bana, to sam rozumiesz że nie byłem na bieżąco

no no Leon, tak starego zrobić w jajo.

Leave a comment:

• Leon
    replied
    Augustus no nie mów że uwierzyłeś, poważnie to ta cesja bardzo krótko trwała. A prawda jest taka, prozaiczna wręcz. Po co nc+ ma zajmować się przepisywaniem umów, zmienianiem w swoich komputerach i całym systemie danych, kto za to zapłaci? Wyjście jest proste ten kto chce zdać musi dalej płacić, a ten kto chce wziąć to i tak weźmie. W sumie 2 abonamenty mają. A dobro klienta, no nie, chyba wiemy co to oznacza.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    poważnie?
    cała akcja trwała 4 dni?
    to musiało być istne szaleństwo.

niby 4 dni, ale medialnie to wyglądało że "na przełomie dwóch miesięcy"

Leave a comment:

• Leon
    replied
    Tak, tak, były takie miesiące a dokładnie dwa, cesja była możliwa od 30 marca do 02 kwietnia w roku 2010.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    @GDA - były takie miesiące w historii Telewizji Nowej Generacji n, kiedy cesja była możliwa do przeprowadzenia.

Leave a comment:

• GDA
    replied
    mylisz sie
    oplata za cesje byla ujeta jedynie w cenniku
    nigdy n nie pozwolila z niej skorzystac

Leave a comment:

• olo46
    replied
    napisał(a) EagleEye Zobacz post
    Też własnie nie rozumie dlaczego do samego początku ''n'' obecnie ''nc+'' nie ma cesji umowy.
    Dla mnie to też dziwna sytuacja bo dzisiaj masz prace a jutro nie i co nawet jakbyś sam kogoś poszukał kto by chciał Twoja umowę kontynuować to co ???
    Według n/nc+ masz nie mieć na przysłowiowy ''chleb'' ale musisz płacić abonament
    Dla mnie to tez jest chore no ale cóż !!!
    W "n" od samego początku była możliwość cesji. Z nieznanych powodów po kilku miesiącach zrezygnowano z tej możliwości. Wg. mnie powinni to przywrócić np. w APS w obecności abonenta "starego" i nowego.

Leave a comment:

• EagleEye
    replied
    Też własnie nie rozumie dlaczego do samego początku ''n'' obecnie ''nc+'' nie ma cesji umowy.
    Dla mnie to też dziwna sytuacja bo dzisiaj masz prace a jutro nie i co nawet jakbyś sam kogoś poszukał kto by chciał Twoja umowę kontynuować to co ???
    Według n/nc+ masz nie mieć na przysłowiowy ''chleb'' ale musisz płacić abonament

Dla mnie to tez jest chore no ale cóż !!!

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+