Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NC+ Pre-Paid

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• NC+ Pre-Paid

czy ktoś już wie coś o nowej ofercie na kartę w nc+ ???

podbijam, też jestem ciekawa, zastanawia mnie czy nie zakończyć umowy i nie przejść do tej oferty.
    Teraz płace 59zł i kompletnie tego nie wykorzystuje, mam dysk zawalony filmami i nie mam czasu tego oglądać (i tak 90% czasu wolnego na oglądanie wolę przeznaczyć na Youtube, telewizja już ma coraz mniej wartościowych rzeczy do pokazania, internet wygrywa)

Na 39zł nie mogę przejść zostawiając swój dekoder, musiałabym podpisać nową umowę, co się nie opłaca (i aktywacja nowego dekodera)

Jestem w Nc tylko z powodu dekodera, bo cholernie to wygodne, zwłaszcza przewijanie reklam

Ale płacić mniej skoro i tak nie koprzystam ze wiekszości kanałów.

Czy ktos zna szczegóły tej pre paid oferty? (z zagranicznego nr nie mozna sie dodzwonic na ich infolinie)
    /www.melodyzen.tv/ ten kanał musi być w N

Oczekiwany program Oprah show lub kanał Oprah Winfrey Network HD

Komentarz

napisał(a) seawoman Zobacz post
      Na 39zł nie mogę przejść zostawiając swój dekoder, musiałabym podpisać nową umowę, co się nie opłaca (i aktywacja nowego dekodera)

Jestem w Nc tylko z powodu dekodera, bo cholernie to wygodne, zwłaszcza przewijanie reklam
      Może to nie do końca na temat wątku, ale odnośnie dekodera i umowy za 39 PLN, to nie jest prawdą, że nie możesz zostać z obecnym dekoderem.
      Ja mam CLRA/CARBO i miałem ofertę COMFORT+ za 29 PLN (po zlożeniu wypowiedzenia). Oczywiście dekoder pozostaje, bez żadnych opłat.

n subscriber since III 2008
      2015 I - Comfort+ Extra+ Multi+ 6xC+ 3xHBO 49,9PLN

Komentarz

Posiadając dekoder w ofercie abonamentowej nie możesz przejść na prepaid na tym samym dekoderze.

Komentarz

napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
          Posiadając dekoder w ofercie abonamentowej nie możesz przejść na prepaid na tym samym dekoderze.
          popraw mnie, jeśli źle zrozumiałem, ale @seawoman pisała na temat oferty za 39 zeta, czyli COMFORT+, a to jest oferta abonamentowa, czyż nie?

(z zagranicznego nr nie mozna sie dodzwonic na ich infolinie)
          Można się dodzwonić, (sam dzwoniłem spoza Polski, ale jeszcze na numer starej n-ki, na obecny nie próbowałem), ale generalnie na infolinię się dodzwonić czasami graniczy z cudem. Oczywiście dzwonisz na ten +48 22 310 47 47, bo na ten 801 może być faktycznie problem ;)
          Ostatni raz edytowany przez cabott; 2013-06-13, 12:03.

Komentarz

Wcześniej była taka oferta która się nazywała Komfort HD i również tyle kosztowała (39zł). Oferta ta dedykowana była do zakupu dekodera na własność.

Komentarz

napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
              Wcześniej była taka oferta która się nazywała Komfort HD i również tyle kosztowała (39zł). Oferta ta dedykowana była do zakupu dekodera na własność.
              A to przepraszam, wydawało mi się, że tamta oferta była po 33 zeta (jak przy aktywacji z własnym dekoderem), ale faktycznie, kosztowało to 39 (http://n.pl/oferta/wlasny-dekoder).

SmartHD wygląda całkiem ciekawie, szkoda tylko, że w cenie 15/miesiąc nie ma zawartej paczki tematycznej cyfry ;)

Komentarz

Czyli nie ma nadal możliwości przejścia z abonamentu 59zł (stara nka) do nowej oferty za 39zł?

Jedynym wyjściem jest zerwanie aktualnej umowy , oddanie aktualnego dekodera, i zabawa od nowa czyli podpisanie nowej umowy za 39zł + nowy dekoder + opłaty - ktoś wie jakie opłaty? Czy aktywacyjna 50zł czy jeszcze coś?

Zaraz przechodze na umowę na czas nieokreślony (zapomniałam wypowiedzieć w odpowiednim czasie umowę) , czy może wtenczas jak się zgodzę na umowę na czas określony (w końcu mają klienta w garści na kilka miesięcy, a tak to klient może zawsze zrezygnować) to mogę podpisać na 39zł?

2. Oferty z dekoderem na własność - czy jest jakiś dekoder z dyskiem twardym w tej ofercie?
                Jeśli nie , to czy można kupić sobie np na portalu aukcyjnym dekoder z dyskiem twardym i skorzystać z tej oferty?
                Czy do tej oferty będzie równiez pasował jakikolwiek dekoder z systemem CONAX?

Czy są może jakieś lepsze dekodery kompatybilne z Nc+ lub z smart HD , z dyskiem twardym, ale ażeby miały lepsze opcje internetowe? Bardzo mnie irytuje ten Youtube, wolałabym jakiś inny dekoder który w pełni obsługuje tą funkcję.
                Ostatni raz edytowany przez seawoman; 2013-07-15, 11:26.
                /www.melodyzen.tv/ ten kanał musi być w N

Oczekiwany program Oprah show lub kanał Oprah Winfrey Network HD

Komentarz

Czyli nie ma nadal możliwości przejścia z abonamentu 59zł (stara nka) do nowej oferty za 39zł?

(...)

Zaraz przechodze na umowę na czas nieokreślony (zapomniałam wypowiedzieć w odpowiednim czasie umowę) , czy może wtenczas jak się zgodzę na umowę na czas określony (w końcu mają klienta w garści na kilka miesięcy, a tak to klient może zawsze zrezygnować) to mogę podpisać na 39zł?
                  Z oferty abonamentowej możesz skorzystać, jak pisałem, miałem ofertę (po złożeniu wypowiedzenia) Comfort+ za 29 złotych na 12 miesięcy, oczywiście dekoder pozostałby stary (czyli Turbacz). Za 39 złotych powinnaś to dostać razem z paczką tematyczną Cyfry (Planete, MiniMini, Ale Kino) na cały okres oznaczony umowy.

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+