Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Buble Premiumbox 'a

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Buble Premiumbox 'a

Witam,

Mam nowe nc+ (wcześniej stary dekoder) od miesiaca i postanowiłem opisać jakie cuda sie tu dzieja:
    1. Brak premier VOD
      Po godzinach rozmów z działem technicznym, który nie wydedukował dlaczego taka sytuacja wystepuje, znalazłem na stronach nc+ takie usprawiedliwienie:

"Obecne funkcjonalności dekodera nie przewidują działania biblioteki Premiery VOD"

Oczywiście nikt na infolinii nie miał o tym pojecia, resetowałem wszystko niezliczona ilość razy, zgodnie ze wskazówkami.

W zasadzie wypozyczalnia była głównym powodem kupna platformy. Jest ona standardem od wielu lat na starszych dekoderach.
      A wiec kupiłem te oferte, skuszony VOD, po czym jedyne co moge tam znaleźć to, uwaga: pierdylion odcinków klanu i m-jak-miłość.
      Czy po to sie kupuje nowoczesna telewizje HD?
      __
    2. No to dalej, nie ma wypożyczalni, ogladne coś na HBOgo lub FOX vod cośtam, itp.
      A tu niespodzianka, bo w tych kanałach (streamowanych) nie ma możliwości zmiany jezyka, . Jest jedynie lektor (powrót do standardów lat 80tych w tej ofercie sie kłania).
      No to ciach - infolinia. 45min, pół biura sie naradzało (to akurat ugotowałem obiad, w tym czasie).
      Uradzili! - "wie pan co, faktycznie nie ma jak zmienić jezyka, ale... jak pan kupisz multiroom za 3zł/mies, to se pan napisy właczysz na ... smartfonie.
      Co tam 50'' TV i kino domowe, jak można z komórki ogladać hity kinowe...
      __
    3. Kolejny hicior - tym razem sprzetowy. Znika mi menu wszelkie całkowicie, tj. przełaczajac kanaly, podgłośniajac, wciskajac menu, EPG, na ekranie nie ma żadnych elementów dekodera - tylko nadawany obraz.
      Wyłaczenie wtyczki tu tylko pomaga. Zdarza sie co tydzien mniej wiecej
      __
    4. No i last but not least - kolejna funkcja która reklamuja, a nie istnieje: nagrywanie programów z poziomu przegladarki.
      Nie dość że trzeba posiadać 'hasło cyfrowe', o którym nawet na infolinii nikt nie ma pojecia "No pan przeczyta z umowy", ja tłumacze że od dawna już takie coś zostało wycofane. Ale nie, oni nieugiecie każa szukać na umowie.
      Wreszcie na googlu znalazłem, że wpisuje sie kombinacje pesla. No nic, ważne że jest, działamy.... ano nie działamy, zrypana funkcja oczywiście.
      Dzwonie na infolinie - od razu dział techniczny, bo szkoda reszte fatygować. Facet z działu technicznego cyt. " aaa, too, a nie to już dawno nie działa i w sumie nie ma planu ani terminu jak i kiedy to naprawić. Ale ... (pan dodał na pocieszenie) w niektóre dni działa, wiec można próbować szcześcia"

Generalnie to sa moje wrażenia z miesiaca zabawy z dekoderem.
    Nie chce winic ludzi za sprzet, ale oczekiwałbym standardów zachodnich, czyli: przyznania, że dekoder ma braki oraz określenia planu i terminu przywrócenia obiecanej funkcjonalności.

Dajcie znać czy też macie lipe z tymi funkcjami

napisał(a) slyyy Zobacz post
    Witam,

Mam nowe nc+ (wcześniej stary dekoder) od miesiaca i postanowiłem opisać jakie cuda sie tu dzieja:
    1. Brak premier VOD
      Po godzinach rozmów z działem technicznym, który nie wydedukował dlaczego taka sytuacja wystepuje, znalazłem na stronach nc+ takie usprawiedliwienie:

"Obecne funkcjonalności dekodera nie przewidują działania biblioteki Premiery VOD"

Oczywiście nikt na infolinii nie miał o tym pojecia, resetowałem wszystko niezliczona ilość razy, zgodnie ze wskazówkami.

W zasadzie wypozyczalnia była głównym powodem kupna platformy. Jest ona standardem od wielu lat na starszych dekoderach.
      A wiec kupiłem te oferte, skuszony VOD, po czym jedyne co moge tam znaleźć to, uwaga: pierdylion odcinków klanu i m-jak-miłość.
      Czy po to sie kupuje nowoczesna telewizje HD?
      __
    2. No to dalej, nie ma wypożyczalni, ogladne coś na HBOgo lub FOX vod cośtam, itp.
      A tu niespodzianka, bo w tych kanałach (streamowanych) nie ma możliwości zmiany jezyka, . Jest jedynie lektor (powrót do standardów lat 80tych w tej ofercie sie kłania).
      No to ciach - infolinia. 45min, pół biura sie naradzało (to akurat ugotowałem obiad, w tym czasie).
      Uradzili! - "wie pan co, faktycznie nie ma jak zmienić jezyka, ale... jak pan kupisz multiroom za 3zł/mies, to se pan napisy właczysz na ... smartfonie.
      Co tam 50'' TV i kino domowe, jak można z komórki ogladać hity kinowe...
      __
    3. Kolejny hicior - tym razem sprzetowy. Znika mi menu wszelkie całkowicie, tj. przełaczajac kanaly, podgłośniajac, wciskajac menu, EPG, na ekranie nie ma żadnych elementów dekodera - tylko nadawany obraz.
      Wyłaczenie wtyczki tu tylko pomaga. Zdarza sie co tydzien mniej wiecej
      __
    4. No i last but not least - kolejna funkcja która reklamuja, a nie istnieje: nagrywanie programów z poziomu przegladarki.
      Nie dość że trzeba posiadać 'hasło cyfrowe', o którym nawet na infolinii nikt nie ma pojecia "No pan przeczyta z umowy", ja tłumacze że od dawna już takie coś zostało wycofane. Ale nie, oni nieugiecie każa szukać na umowie.
      Wreszcie na googlu znalazłem, że wpisuje sie kombinacje pesla. No nic, ważne że jest, działamy.... ano nie działamy, zrypana funkcja oczywiście.
      Dzwonie na infolinie - od razu dział techniczny, bo szkoda reszte fatygować. Facet z działu technicznego cyt. " aaa, too, a nie to już dawno nie działa i w sumie nie ma planu ani terminu jak i kiedy to naprawić. Ale ... (pan dodał na pocieszenie) w niektóre dni działa, wiec można próbować szcześcia"

Generalnie to sa moje wrażenia z miesiaca zabawy z dekoderem.
    Nie chce winic ludzi za sprzet, ale oczekiwałbym standardów zachodnich, czyli: przyznania, że dekoder ma braki oraz określenia planu i terminu przywrócenia obiecanej funkcjonalności.

Dajcie znać czy też macie lipe z tymi funkcjami
    Działa Ci nc+go?

Komentarz

Co do wypożyczalni VOD, i inne poprawki jak np Seriale+, Canal+ VOD mają być do końca tego miesiąca. A to wszystko zależny czy wyrobią się ludziska z ADB, następna aktualizacją mają być dekodery pace i inne ale to do końca kwietnia.

nc+go dział bez problemu
      Ostatni raz edytowany przez scan; 2015-03-12, 22:14.

Komentarz

Dzieki za update.

Tak, działa mi nc+go. Jedynie ww. funkcjonalności kuleja.

Dobrze by było jakby sie wyrobili w marcu z wypożyczalnia.
        Choć pamietam dyskusje z listopada, w której były styczniowe daty podane.

Komentarz

napisał(a) scan Zobacz post
          Co do wypożyczalni VOD, i inne poprawki jak np Seriale+, Canal+ VOD mają być do końca tego miesiąca.
          Oficjalna korespondencja:

Szanowny Panie,
          Informuję, że aktualnie na dekoderze wifi Premiumbox nie ma Premier VOD i obecnie nie posiadamy informacji kiedy taka kolekcja się pojawi.

Ciekawe czy konkurencja spod znaku słoneczka też nie umie zrobić w 2015r. usługi wypożyczalni VoD (przypominam że w tym roku obchodzimy 10 lecie powstania tej usługi).
          Albo czy w Polsce prospekt informacyjny lub reklama sa w ogóle wiażace (może za tydzień sie dowiem że bede miał czarno biała TV, bo "nie działa na dekoderze premiumbox i bujajcie sie z tym abonenci")

Komentarz

@slyyy, rozmawiałem z działem technicznym są bardziej w temacie... nie z zwykłym konsultantem.

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+