Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

negatywne doświadczenia nowego abonenta nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) dizmar Zobacz post
    Wystarczy zachować się tak jak ja. Jeżeli znaczna część przestanie im płacić ten dobrowolny podatek (plus inne uwarunkowania) to plajtę mają jak w banku.
    Znaczna część widocznie jednak chce płacić za coś czego używa i jest zadowolona, tak jak ja.
    Na plajtę z powodu kilkuset osób nie zadowolonych (piszę na wyrost bo pewnie jest ich kilkadziesiąt) nie ma co liczyć.
    z "N" od kwietnia 2009 - od czerwca 2013 z "NC+"
    Comfort+ 24,90 zł do 31 12 2016 - - - Comfort+ 14,99 zł do 31 12 2018 - - - Comfort+ 14,99 zł do 31 12 2020

Komentarz

napisał(a) jerry2006 Zobacz post
      Znaczna część widocznie jednak chce płacić za coś czego używa i jest zadowolona, tak jak ja.
      Na plajtę z powodu kilkuset osób nie zadowolonych (piszę na wyrost bo pewnie jest ich kilkadziesiąt) nie ma co liczyć.
      lepiej śledzić wyniki finansowe na razie według dostępnych danych to nc+ nie rośnie a do kurczenia się już tylko krok

Komentarz

napisał(a) tchórzofredka Zobacz post
        lepiej śledzić wyniki finansowe na razie według dostępnych danych to nc+ nie rośnie a do kurczenia się już tylko krok
        Wyniki finansowe mogą nie wynikać z odchodzenia klientów a obniżanie abonamentów na pewno nie pomoże NC+ w podniesieniu zysków.
        z "N" od kwietnia 2009 - od czerwca 2013 z "NC+"
        Comfort+ 24,90 zł do 31 12 2016 - - - Comfort+ 14,99 zł do 31 12 2018 - - - Comfort+ 14,99 zł do 31 12 2020

Komentarz

Olewają nie tylko nowych - NC olewa też starych klientów!

Nie tylko nowych abonentów mają tam gdzie słońce nie dochodzi, ale starych także.

Olewanie własnych klientów (jak za komuny) to jest filozofią NC - zobacz tutaj:

http://forum.ncplus.pl/forum/showthr...000#post777000

.

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+