Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lista kanałów w nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) hirek59 Zobacz post

A ja jestem za taką listą popieram w 100%
    a ja uważam,że każdy powinien mieć możliwość ułożenia listy wg. własnych upodobań,a z listy nc+ niech korzystają Ci,którzy nie lubią bawić się w te "klocki",pozdrawiam.

Komentarz

ja również popieram i jestem mega zadowolona !!!!!

Komentarz

Dają własne kanały na początku - OK, rozumiem.
        Dublują swoje kanały - no trudno, wytrzymam.
        Ale dlaczego nie mogą posortować pozostałych kanałów według jakiegokolwiek klucza?! Kanały filmowo-serialowe czy popularno-naukowe są w kilku grupkach bo pewnie się już nie dało zrobić tak, by każdy był osobno. Ale już np. informacyjne są rozłożone niemal idealnie. Tylko w nielicznych przypadkach są 2 obok siebie, nawet Polsat News i Polsat News 2 nie są przy sobie. Kanały ogólnotematyczne też są przez całą listę w małych grupkach.
        Nawet nie wszystkie polskojęzyczne kanały są razem.

Komentarz

Co to może znaczyć gdy niespodziewanie na zawsze dostepnym kanale np 58 czy 16 wyskakuje ekran blokada kanałów z żądaniem podania nieznanego mi kodu?

Komentarz

@Useri83,
            standardowy kod PIN do dekoderów to 1234, 1111 lub 0000. Kod może się pojawiać jeśli została włączona blokada rodzicielska? Jaki masz dekoder?
            Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+