Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Profesjonalna obsługa klienta...

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Profesjonalna obsługa klienta...

Zakupilem nc+ online. Chce sie dowiedziec na jakim etapie jest realizacja zamówienia. Dzwonie na infolinie, czekam ponad 25 min i oczywiscie cisza... . Dzwonie jeszcze raz wybieram wewnetrzny dla zakupow - po 10 sek. odbiera Pani. Prosze o sprawdzenie a Pani pyta kiedy bylo zamawiane ( 2 dni temu). I w tym momencie zaczyna mi opowiadac o okresach na odstapienie od umowy... Trzy razy powtarzam pytanie: kiedy wysylka? Po okolo 5 minutach nareszcie slysze odpowiedź: nie moge tego sprawdzić.

ŻENADA. Zabraliscie mi ponad 30 min z zycia zebym na koniec uslyszal ze sie nie da sprawdzic. Ilu tam macie ludzi ? Jednego , dwoch? Moze jakies podstawowe szkolenie im zrobcie jak obslugiwac klienta... bo takie jak odpowiadac zeby nie odpowiedziec to juz chyba mieli...

Komaster4 dziękuję za przekazane uwagi. Rozumiem Twoje niezadowolenie, jednak platforma nc+ działa w oparciu o ścisłe procedury, które regulują kwestie dotyczące zgłaszanych spraw.
    Jednocześnie zapewniam, że wszystkie opinie naszych Abonentów są gromadzone, starannie analizowane i stanowią dla nas cenną wskazówkę w dalszym rozwoju.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
    X
    nc+