Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NC+ testuje HEVC

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) lpotaczek Zobacz post
    Treści 4K będą dostępne wyłącznie dla abonentów posiadających karty CAYMAN oraz pakiety z 4K. Pozostałe karty odpadająm
    https://www.youtube.com/watch?v=skCC...ature=youtu.be
    Czy na pewno?

Komentarz

Tak się dzieje bo karty będą parowane systemowo z dekoderem 4K,a nie sprzętowo jak do tej pory.
      WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
      01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
      01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

napisał(a) Kris1975 Zobacz post

Tak się dzieje bo karty będą parowane systemowo z dekoderem 4K,a nie sprzętowo jak do tej pory.
        Czy to oznacza że na własnym sprzęcie (Solo4k) Karty te nie będą działać na kanałach 4k?

Komentarz

@mara68,
          karta działać będzie tylko w dekoderze nc+. Na innym sprzecie ogługujacym technologie 4K działać nie bedzie.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

napisał(a) Aleksandra_nc+
            @mara68,
            karta dzia�a� b�dzie tylko w dekoderze nc+. Na innym sprzecie og�ugujacym technologie 4K dzia�a� nie bedzie.
            Dziś wymieniłem dekoder. Dlaczego brak na liście kanałów FTA w 4k z Hot Birda i Astry?

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

ewaldus
              w ofercie platformy nc+ nie ma kanalów FTA które nadają w technologii 4K. Pierwszym wydażeniem transmitowanym w tej techonlogii będzie mecz Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur we wtorek 21 listopada od 20:40.
              Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
              Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

napisał(a) Aleksandra_nc+
                ewaldus
                w ofercie platformy nc+ nie ma kanal�w FTA kt�re nadaj� w technologii 4K. Pierwszym wyda�eniem transmitowanym w tej techonlogii b�dzie mecz Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur we wtorek 21 listopada od 20:40.
                Że nie ma to wiem. Moje pytanie brzmi dlaczego? Ciężko dorzucić do listy? Parę minut roboty.

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Właśnie , czego nie dodacie kanałów 4K które są FTA ?????

Komentarz

Na konferencji nc+ podczas SATKRAK padło to pytanie, osoba reprezentująca nc+ udzieliła odpowiedzi że nc+ ma przygotowaną w całości liste przsz siebie łacznie z kanałami FTA na których dodanie muszą mieć zgodę/licencję.

Nie chcę nikogo krytykować ale sami zaprzeczacie nc+
                    Konsultanci twierdzą że lista FTA jest swobodna i nc+ w nią nie ingeruje, natomiast Pan z nc+ że wy o niej decydujecie, starannie układacie i musicie mieć umowę na dodanie kanału FTA. Co potwierdza praktyka, nie można wyszukać recznie zarówno innych jak i jakiejkolwiek stacji FTA i jak jakaś stacja zakończy emisję lub zmieni parametr to nc+ musi podmienić bo ręcznie sie nie da ani nie można wyszukac nowej.

Komentarz

napisał(a) lpotaczek Zobacz post
                      Na konferencji nc+ podczas SATKRAK padło to pytanie, osoba reprezentująca nc+ udzieliła odpowiedzi że nc+ ma przygotowaną w całości liste przsz siebie łacznie z kanałami FTA na których dodanie muszą mieć zgodę/licencję.
                      Nie jestem pewien czy ta osoba do końca wiedziała o czym mówi. W dalszej części wspomniała o ulotkach w związku z czym mam podejrzenie, że pozwolenie jest potrzebne aby się pochwalić danym kanałem w reklamach, na ulotkach (umieścić jego logo) a nie do samego dodania kanału do listy. Naprawdę nie bardzo mi się chce wierzyć, że mają umowy z tymi wszystkimi kanałami arabskimi, dalekowschodnimi i telezakupowymi.

Komentarz

Fak faktem jest że wszystko to co mamy w dekoderach to lista operatora nawet to FTA które tam jest, bo są wszedzie w takiej samej kolejności a przy wyszukiwaniu FTA tak nie jest oraz dużo brakuje. Dodatkowo jak jakiś kanał padnie to się zmienia parametr a w nc+ nie. Więc częsciowo ten człowiek miał rację ale chyba serio nie wiedział o czym mówi bo na FTA nie ma umów.

Komentarz

Pracuję...
                        X
                        nc+