Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NC+ testuje HEVC

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• NC+ testuje HEVC

Czyżby przymiarki do wprowadzenia kanałów UHD ?

Fajnie by było. Dekoder UHD od nc+ (Ultrabox+ 4K) podobno będzie mógł nagrywać 4 kanały jednocześnie?
    Turbo DGCB + 1X MR Standard

Komentarz

Mam nadzieje, że w listopadzie wyjdzie nowy devoder, bo umowę mam do końca listopada i chce wymienić lub podpisać nowa umowę.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Też mam nadzieję , w sierpniu skończyła mi się umowa więc jestem na umowie nieokreślonej .

Komentarz

No i w listopadzie nowy dekoder ULTRABOX+ 4K
          Ostatni raz edytowany przez jachnyc; 2017-09-25, 14:37.

Komentarz

ciekawe ile sobie zażyczą za to cudo

Komentarz

Dekoder dekoderem ale pan Balicki zapowiedział że już niebawem nc+ udostępni pierwsze transmisje sportowe w 4k.
              A na dzień dzisiejszy tylko abonenci nc+ z nieparowanymi kartami i własnym sprzętem 4k mogliby oglądać takie transmisje.
              Fajnie by było gdyby mój cameleonik zaliczył jeszcze jedną rewolucję technologiczną.

Komentarz

mara68 to chyba nie przejdzie , nowy dekoder = nowe karty

Komentarz

jachnyc może i masz rację. Tylko że z tego artykułu wynika że pierwsze transmisje w 4k mają być zanim jeszcze wprowadzą te dekodery 4k do dystrybucji. Więc moje pytanie jest proste dla kogo będą te transmisje ?

Komentarz

Na przykład dla tych co posiadają już ten nowy moduł Cam CI+ (Nagra).Moduł spokojnie zdekoduje sygnał.
                    Mogą testowo coś wrzucić przed wprowadzeniem dekoderów na kanale CANAL+NOW.

WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
                    01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
                    01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

Ale jak piszą wszystko ma ruszyć równolegle wraz z wejściem nowej oferty pakietowej z dekoderem 4k-Ready.
                      http://www.wirtualnemedia.pl/artykul...ready-ultrabox
                      Ostatni raz edytowany przez Kris1975; 2017-09-26, 11:19. Powód: +
                      WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
                      01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
                      01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

Treści 4K będą dostępne wyłącznie dla abonentów posiadających karty CAYMAN oraz pakiety z 4K. Pozostałe karty odpadająm

Komentarz

Testy 4K i wprowadzenie pierwszego dekodera do odbioru 4K to krok w dobrą stronę. Mam nadzieję, że nie trzeba będzie długo czekać na pierwszy całodzienny kanał w tej jakości i że nie zabiją nas ceny nowych dekoderów i pakietów.
                          Ja generalnie jestem zainteresowany zmianą obecnego dekodera na taki nowy ale mam jeden podstawowy warunek: Możliwość układania i edytowania własnej listy kanałów!
                          NC+: EXTRA+ /CANAL+ /HBO /CINEMAX /CANAL+ 4K /MAN PACK /ELEVEN SPORTS /POLSAT SPORT PREMIUM /CANAL+VOD /HBO GO /MULTIROOM /NC+GO CP: RODZINNY HD /CINEMAX /CP GO

Komentarz

Mamy listopad! Gdzie dekoder?
                            JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

https://m.youtube.com/watch?v=IR_URnpNCvw

dekoder z nowymi pakietami ma wejść 7 listopada

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+