Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Błędna klasyfikacja sportowych kanałów (m.in. Super Polsat, Polsat Play... ?)

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Błędna klasyfikacja sportowych kanałów (m.in. Super Polsat, Polsat Play... ?)

  Witam.

  Chciałem poruszyć temat wprowadzania abonentów (obecnych jak i nowych) w błąd.
  NC+ traktuje siebie jako rzetelną firmę, ale żeby sobie takie jaja robić z abonentów? Tak bajerować?
  Jestem długoletnim abonentem - związanym z tą firmą od początku (gdy miałem dekoder na którym był tylko jeden kanał: CANAL+)
  Obecnie posiadam pakiet Comfort+ w pakiecie którego jest aż 7 kanałów sportowych !!
  Aż 7 !!
  W tym Super Polsat, TVN Turbo, Polsat Play, Active Family...
  Pytam: W jakim kontekście są to kanały sportowe?
  Dlaczego NC+ wprowadza ludzi w błąd (niektórzy mogą przecież nie wiedzieć co to za kanały i się napalą na nie jak szczerbaty na suchara...7 sportowych kanałów!)
  ...
  Panowie i Panie pracujący w NC+ przy układaniu pakietów i klasyfikacji kanałów proszę się zastanowić, wziąć się do roboty i nie wrzucać tych kanałów do sportowego worka.

  Z poważaniem - rozbawiony lecz delikatnie zdegustowany abonent

 • #2
  @popo2579,
  dziękuję za przesłane uwagi. Wszystkie opinie naszych Abonentów są gromadzone i starannie analizowane. Platforma nc+ jest świadoma faktu, że nasi Abonenci posiadają indywidualne, niejednokrotnie ściśle sprofilowane zainteresowania i oczekują realizacji różnego rodzaju projektów oraz dostępu do nowych funkcji sprzętowych, czy rozszerzenia oferty programowej. Sugestie naszych Abonentów pozwalają te oczekiwania wyraźnie określić i są dla nas cenną wskazówką w dalszym rozwoju.

  Komentarz


  • #3
   popo2579 nie tylko ze sportowymi tak jest, że kanały nie sportowe zaliczone są do pakietu sport ale jest jeszcze jeden kanał jak np. Puls 2 który zaliczony jest do pakietu canal+ a co najwyżej powinien być zaliczony do pakietu ogólnego bo w nazwie nie ma nic z + wspólnego

   Komentarz


   • #4
    Witam. Dziś już 25 maj, także minął już jakiś czas od momentu zajęcia się tym problemem przez nc+. Także pytam: Gdzie zmiany ?
    Super Polsat, TVN Turbo, Polsat Play, Active Family dalej są oznaczone jako sportowe... Dalej będziecie oszukiwać nowych, obecnych, a także byłych abonentów (...oni zawsze mogą powrócić... byle było do czego...)
    Pani admin Aleksandro - dalej analizujecie moją opinię czy sprawdzacie co na tych kanałach naprawdę jest nadawane i czy można je uznać jako sportowe?
    Bo nie wiem w czym jest problem. Sprawa jest banalna, a zmian nie ma. Niesmak dalej pozostaje.

    Komentarz


    • #5
     Analiza nie znaczy zmiany, nc+ uznalo ze tak sie im podoba i .

     Komentarz

     Pracuję...
     X
     nc+