Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Canal+ Start i Canal+ Now - nowe kanały nc+? „Chcemy poznać potrzeby klientów”

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Canal+ Start i Canal+ Now - nowe kanały nc+? „Chcemy poznać potrzeby klientów”

Abonenci platformy nc+ od kilku dni otrzymują od operatora ankiety z prośbą o ocenę możliwych zmian w ofercie premium platformy.
    Co sądzicie o tych proponowanych zmianach ?
    Bo ja mam wrażenie, że w marketingu NC+ pracują ludzie oderwani od rzeczywistości, albo kompletnie nie znający potrzeb klienta.
    WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
    01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
    01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Nie widziałem ankiety, a jedynie zrzuty, ale z tego co widziałem, kompletnie im [ciach]a jest tak skonstruowana, że w zasadzie mogliby wywalić wszystko oprócz najdroższego pakietu. I tu się pewnie zdziwią, bo ludzie będą po prostu rezygnować.
    Ostatni raz edytowany przez Kasia.G_nc+; 2016-12-07, 19:11.
    NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

również nic nie dostałem. Można prosić o jakiegoś linka do ankiety ?

Komentarz

napisał(a) Kris1975 Zobacz post
        Abonenci platformy nc+ od kilku dni otrzymują od operatora ankiety z prośbą o ocenę możliwych zmian w ofercie premium platformy.
        Co sądzicie o tych proponowanych zmianach ?
        Bo ja mam wrażenie, że w marketingu NC+ pracują ludzie oderwani od rzeczywistości, albo kompletnie nie znający potrzeb klienta.
        Spokojna twoja rozczochrana! tam pracują ludzie którzy tak kombinują aby za jak najmniej zapłacić jak najwięcej! mnie tylko interesuje to co chce oglądać i za kazdą stacje zapłacić chce oddzielnie!

Komentarz

Czy podział jest tematyczny czy "jakościowy" to i tak sprowadza się do tego, że chcąc mieć kanały które cię interesują musisz zapłacić również za inne. Np. chcąc mieć dobre kanały przyrodnicze (BBC, Viasaty, Planete) trzeba najpierw kupić Discovery

Komentarz

Jeśli interesujesz się sportem, a Twoja żona lub dziewczyna lubi czasami oglądnąć fajny film a na dodatek masz dziecko lub dzieci - to niestety musisz wykupić wszystko!!!
            ---------------------------------------------------
            Abonent:
            NC+ i Polsat Cyfrowy

Komentarz

Jak pisze jeden z kolegów zaszły w ankiecie już zmiany.
              Nc+ wycofało się z pomysłu zmian w pakietach podstawowych (i bardzo dobrze) - zostają Start+, Comfort+, Extra+ a do każdego z tych pakietów dołączony jest Canal+ Start. Paczka Canal+ dalej jest dzielona na sport lub film, Canal+ Family zostanie usunięty. W wykazie kanałów Canal+ jest też Canal+ Now.
              Ceny dalej można opiniować.
              Najniższa cena za Extra+ to 59,99 zł, za Canal+ w części filmowej 15,00 zł, HBO z HBO Go 20zł a Eleven za 11,90 zł.
              Ceny HBO i Eleven stałe.
              Cena za Extra+ zmienna od 59,99 do 79,99 zł.
              Za Canal+ filmowy od 15 do 35zł.
              WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
              01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
              01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+