Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak programow

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak programow

Zalozylem nc plus na karte i nie mam tvp2 hd i paru innych prosze o pomoc.

rozkucha ,

w celu weryfikacji problemu, napisz do Doradcy, zgodnie z moją sygnaturą. Wówczas będziemy mogli zweryfikować sytuację.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Też tak miałem. Musisz zadzwonić do obsługi klienta, inaczej nikt Ci nie pomoże.

Komentarz

Dzwonilem i Pani powiedziala ze chwilowo moze byc zepsuty transponer.

Komentarz

U mnie sytuacja taka sama. Kartę SMART HD+ mam już drugi rok i w dalszym ciągu brak kanałów FTA, które podobno miały być niepłatne. W obecnej chwili odbieram tylko TVPInfo oraz TVPPolonia. Chyba muszę przejść na odbiór naziemny.

Komentarz

Witam! Zniknęły mi ostatnio (chyba od 2 dni oferta Smart HD+) 2 programy TVP2 i Polsat czy ktoś ma podobnie? Czy to może być wina nadawcy czy uprawnień albo jeszcze czegoś innego?

Komentarz

@joho,

przekazałam zgłoszony problem do odpowiedniego działu w celu weryfikacji.
              Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
              Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Myślę, że to jest wina uprawnień (jakiś systemowy błąd).

Komentarz

Sprawdzałem częstotliwość nadawania jest ok (12265 V) poziom sygnału podobny jak na innych programach. Na tych dwóch pojawia się komunikat "Scramble Channel" czyli program zakodowany. Wychodzi na to, że jest to kwestia uprawnień ale dlaczego tylko na tych dwóch. Miałem ustawiony dekoder na TVP1 HD ale nic się nie zmieniło.

Komentarz

Tu masz rozwiązanie: http://satkurier.pl/news/153778/prob...zwiazanie.html.
                    NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Dzięki bardzo tomkep. Problem dzięki temu artykułowi został rozwiązany. Szkoda, że konsultanci nie dysponują taką wiedzą odnośnie zmian parametrów nadawania.

Komentarz

wina lezy po stronie zasiegu, miałem podobną sytuację jak przeglądałem kosmetyki męskie
                        Ostatni raz edytowany przez salfa12345; 2017-02-18, 12:30.

Komentarz

Pracuję...
                        X
                        nc+