Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Za co ja właściwie płacę ???

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Za co ja właściwie płacę ???

  Witam niech mi ktoś uprzejmie wytłumaczy za co ja właściwie płacę ???
  Opłacam regularnie abonament miesieczny w wysokości 124 złote,
  W okresie letnim nie mam praktycznie obrazu wyświetla się komunikat brak sygnału . Tylko dlatego że przed moim balkonem rośnie drzewo . Już kilka razy musiałam płacić firmom instalacyjnym za ciągłe przestawianie anteny .
  A przecież to obowiązkiem dystrybutora,,. jest stałe zapewnienie najwyższej jakości obrazu i dzwięku podczas trwania umowy. Tymczasem ponoszę podwójnie koszty : abonament za kanały do których nie mam i tak dostępu i dodatkowo opłacać jeszcze firm instalacyjną .
  Proszę uprzejmie o podpowiedz gdzie się z tym udać do sądu , rzecznika praw obywatelskich czy też urzędu ochrony konkurencji i konsumentów .
  Wnosiłam już bezskuteczną reklamację w nc + w tej sprawie
  Proszę o jakieś sugestie, dodam tylko że nie mam możliwości wycinki gałęzi gdyż nie wyraża na to zgody właściciel kamienicy.

 • #2
  Nic Pani z tym nie zrobi. Można zerwać umowę w sytuacji, gdy nie ma technicznej możliwości uzyskania sygnału. Jak się domyślam - taka możliwość jest, a przeszkoda jest do usunięcia.

  Należy więc ściąć drzewo, a skoro nie można tego zrobić to przenieść antenę w miejsce gdzie odebranie sygnału będzie możliwe. Obowiązkiem dystrybutora jest dostarczenie Pani sygnału, a nie zapewnienie jego odbioru. Sygnał do Pani dociera, tylko ma Pani źle zamontowaną czaszę. Właściciel kamienicy ma obowiązek udostępnienia Pani miejsca, w którym będzie możliwe poprawne odebranie sygnału.

  Komentarz

  Pracuję...
  X
  nc+