Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kontakt w sprawie ofert Smart Hd

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Kontakt w sprawie ofert Smart Hd

  Witam,

  Chciałem serdecznie podziękować za wspaniały kontakt z infolinią dotycząca smart HD. po ponad 10 minutowym wiszeniu na telefonie, konsultant odebrał mój telefon po czym powiedział 2x halo i się rozłączył, obecnie jestem w trakcie drugiego połaczenia trwa już ponad 6 min oczekiwania ciekawe ile jeszcze. Szkoda ze nikt nie liczy się z kosztami połączenia ,chyba kosztowo wychodzi więcej niż pakiet miesięczny w ofecie smart HD.
  A chciałem po prostu migrować tylko na pakiet multi.....

  A na koniec dowiedziałem się ze nie mogę migrować oferty na oferę multi jeśli nie zasilę konta, jak zasilę mogę zadzwonić i znów czekać 10 min na zmianę oferty SUPER !.

  Bez pozdrowień
  Rafał.
  Ostatni raz edytowany przez prorif; 2016-06-30, 20:34. Powód: opinia po kontakcie

 • #2
  @ prorif dziękuję za przekazane uwagi. Jednocześnie wyjaśniam, że czas oczekiwania na połączenie jest zależny do ilości dostępnych Konsultantów. Informuję także, że zgodnie z Przewodnikiem po ofercie Smart HD+ warunkiem uzyskania dostępu do pakietu Multi+ jest korzystanie z pakietu Smart HD+ i saldo konta w wysokości umożliwiającej dostęp.
  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


  Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

  Komentarz

  Pracuję...
  X
  nc+