Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dostępny na platformie nc+ kanał MGM, 6 maja zmienia nazwę na AMC

Zwiń
Temat został zamknięty
X
Ten wątek został przyklejony.
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Dostępny na platformie nc+ kanał MGM, 6 maja zmienia nazwę na AMC  Dostępny na platformie nc+ kanał MGM, 6 maja zmienia nazwę na AMC

  W ciągu najbliższego roku kanał AMC wyemituje liczne uznane produkcje, w tym „Fear the Walking Dead”, „Nocny recepcjonista” („The Night Manager”), „HUMANS” i „Kraina bezprawia” („Into the Badlands”).

  AMC Networks International – UK ogłosiła dzisiaj, że 6 maja kanał MGM, dostępny na wiodącej polskiej platformie cyfrowej nc+, zmienia nazwę na AMC. Kanał w dalszym ciągu będzie nadawany linearnie przez całą dobę w języku polskim i będzie dostępny w jakości HD. Poza ofertą linearną, platforma nc+ zapewni także swoim abonentom dostęp do treści zamieszczonych na kanale AMC w usługach na żądanie. Po zmianie nazwy z MGM na AMC, kanał pozostanie na tej samej, 58 pozycji dekodera i będzie w dalszym ciągu oferował popularne tytuły filmowe z biblioteki MGM, a także cieszące się uznaniem oryginalne produkcje AMC, w tym „Fear the Walking Dead,” „Nocny recepcjonista”, „HUMANS” i „Kraina bezprawia.” AMC jest dostępny dla wszystkich platform i sieci telewizji kablowej w całej Polsce.

  - AMC jako producent wielu cenionych na całym świecie seriali wyznaczył nowy kierunek produkcjom telewizyjnym tego typu. Zmiana nazwy z MGM na AMC umożliwi nam dalszy rozwój strategii skoncentrowanej na stworzeniu globalnej platformy, za pośrednictwem której będziemy oferować nasze produkcje własne, a jednocześnie emitować popularne i cieszące się uznaniem filmy z największych bibliotek filmowych na świecie - powiedziała Louise Cottrell, VP, Affiliate Sales for AMC Networks International – UK.

  - Kanał MGM zmienia swoją nazwę na AMC, która jest rozpoznawalna i uznana na całym świecie. Platforma nc+ chce dawać swoim widzom rozrywkę na najwyższym poziomie, dlatego cieszymy się, że abonenci nc+ będą mogli korzystać z jeszcze bogatszej oferty filmowo – serialowej jaką zapewnia kanał AMC – mówi Anna Limbach – Uryn, dyrektor programowa platformy nc+.

  Kanał AMC wyemituje szereg uznanych produkcji własnych, w tym dwa pierwsze sezony serialu „Fear the Walking Dead”, partnerskiej produkcji światowego hitu „The Walking Dead”. Pierwszy z sześciu odcinków 1. sezonu serialu widzowie będą mogli zobaczyć już w poniedziałek 9 maja o godz. 21.00. Emisja siedmiu kolejnych odcinków „Fear the Walking Dead”, stanowiących pierwszą część 2. sezonu, rozpocznie się natomiast od 27 czerwca o godzinie 21.00. Premiera kolejnych ośmiu odcinków drugiej części 2. sezonu zaplanowana jest na dalszą część roku.

  Niezwykle wciągający, ośmioodcinkowy serial „HUMANS”, który przedstawia świat zamieszkały przez dysponujących sztuczną inteligencją służących, będzie miał swoją premierę w czwartek 12 maja o godz. 21:00. W czwartek 7 lipca o godz. 21:00, zostanie wyemitowany premierowy odcinek thrillera szpiegowskiego „Nocny recepcjonista” nakręcony w oparciu o bestsellerową powieść Johna le Carré, z kolei w październiku (dokładna data premiery zostanie potwierdzona wkrótce) kanał AMC wyemituje „Krainę bezprawia” – fascynujący serial akcji rozgrywający się w dystopijnej przyszłości.

  „Fear the Walking Dead”
  „Fear the Walking Dead” to partnerska produkcja serialu „The Walking Dead” – najbardziej popularnej produkcji telewizyjnej w USA wśród widzów w wieku od 18 do 49 lat. Składający się z sześciu odcinków 1. sezon „Fear the Walking Dead” to odważny obraz zagłady świata spowodowanej pojawieniem się zainfekowanych osób, widziany z perspektywy amerykańskiej rodziny. Akcja rozgrywa się w Los Angeles, do którego główni bohaterowie uciekli, aby pozbyć się dawnych problemów, ukryć najgłębsze sekrety i pogrzebać przeszłość. Stabilne i spokojne życie, które udało się wreszcie wspólnie stworzyć Madison Clark (Kim Dickens) - szkolnej pani pedagog oraz nauczycielowi angielskiego Travisowi Manawa (Cliff Curtis), zostanie wystawione na niejedną próbę. Składający się z 15 odcinków emitowanych w dwóch częściach 2. sezon „Fear the Walking Dead” przedstawia dalsze losy rodziny, której udało się przetrwać pierwszą falę zagrożenia i tymczasowo schronić w otoczonej murem posiadłości z widokiem na Pacyfik. Wraz z nasilającymi się zamieszkami i stopniowym przejmowaniem Los Angeles przez zainfekowanych, rodzina przygotowuje się do ucieczki na pokładzie jachtu „Abigail”.

  Producentami wykonawczymi „Fear the Walking Dead” są Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero, David Alpert i David Erickson, a producentem serii jest AMC Studios. W serialu występują: Kim Dickens jako Madison, Cliff Curtis jako Travis, Frank Dillane jako Nick, Alycia Debnam-Carey jako Alicia, Elizabeth Rodriguez jako Liza, Ruben Blades jako Daniel, Mercedes Mason jako Ofelia, Lorenzo James Henrie jako Chris i Colman Domingo jako Strand.

  „HUMANS”
  Akcja serialu rozgrywa się na przedmieściach Londynu w równoległej rzeczywistości, w której najnowszym gadżetem będącym w posiadaniu każdej zapracowanej rodziny jest Synth – zaawansowany technologicznie służący - robot obdarzony sztuczną inteligencją, przerażająco podobny do swojego ludzkiego odpowiednika. Serial napisany przez brytyjskich scenarzystów Sama Vincenta i Jonathana Brackleya („Tajniacy”, „Spooks: The Greater Good”) i oparty na wielokrotnie nagradzanym szwedzkim serialu science fiction „Prawdziwi”, dotyka problemów, które pojawiają się, gdy cienka granica dzieląca ludzi i maszyny zaczyna się powoli zacierać. Ten nowatorski ośmioodcinkowy serial produkowany jest we współpracy z brytyjskim Channel 4 i Kudos (producentem „Utopii” i „Broadchurch”), oraz AMC U.S.

  W serialu występują: William Hurt jako dr George Millican, Katherine Parkinson jako Laura Hawkins, Gemma Chan jako Anita, Tom Goodman-Hill jako Joe Hawkins, Lucy Carless jako Mattie Hawkins, Colin Morgan jako Leo, Pixie Davis jako Sophie Hawkins, Ivanno Jeremiah jako Max, Theo Stevenson jako Toby Hawkins, Emily Berrington jako Niska, Neil Maskell jako D.S. Peter Drummond, Will Tudor jako Odi, Rebecca Front jako Vera, Danny Webb jako Hobb oraz Sope Dirisu jako Fred.

  Serial wyprodukowała firma Kudos we współpracy z Matador Films. Reżyserem „HUMANS” jest Sam Donovan. Producentami wykonawczymi są Jane Featherstone oraz Derek Wax z ramienia Kudos, a producentami Chris Fry z ramienia Kudos oraz Henrik Widman i Lars Lundström z ramienia Matador Films. Serial został zamówiony dla Channel 4 w Wielkiej Brytanii przez Piersa Wengera, Beth Willis i Simona Maxwella oraz dla AMC przez Kristin Jones i Joela Stillermana.

  „Nocny recepcjonista”
  Współczesna adaptacja bestsellerowej powieści szpiegowskiej Johna le Carré. „Nocny recepcjonista” przedstawia losy byłego brytyjskiego żołnierza Jonathana Pine’a (Tom Hiddleston), który został zrekrutowany przez agentkę wywiadu Angelę Burr (Olivia Colman) do infiltracji najbliższego otoczenia międzynarodowego biznesmena Richarda Onslowa Ropera (Hugh Laurie) i unieszkodliwienia zorganizowanego przez niego sojuszu kręgów szpiegowskich i grupy handlarzy bronią. Aby dostać się do serca ogromnego imperium Ropera, Pine musi stawić czoło pełnym podejrzliwości pytaniom skorumpowanego szefa jego sztabu, majora Corkorana (Tom Hollander), oraz urokowi pięknej dziewczyny biznesmena Jed (Elizabeth Debicki). Aby dokonać tego co słuszne, Pine musi najpierw sam stać się przestępcą.

  „Kraina bezprawia”
  Serial „Kraina bezprawia” rozgrywa się w dalekiej przyszłości po szeregu klęsk żywiołowych i spowodowanych przez człowieka katastrof, które doprowadziły do śmierci miliardów ludzi i upadku państw. Na ich miejsce pojawiło się znów społeczeństwo feudalne, w którym władza i bogactwo należą do najsilniejszych i najbrutalniejszych. Zamieszkały przez nich obszar nazywany jest Badlands. Został on podzielony między siedmiu rywalizujących ze sobą Baronów, którzy kontrolują zasoby niezbędne do codziennego życia, a swoją władzę egzekwują za pośrednictwem lojalnych armii Clipperów. Clipperzy mają status i wygody, o jakich zwykli ludzie mogą tylko marzyć, i są gotowi oddać życie w służbie Baronom. Mało który Clipper dożywa swoich trzydziestych urodzin, ale Sunny (Daniel Wu) nie jest zwykłym Clipperem. Dzięki morderczej skuteczności w sztukach walki udało mu się szybko awansować w hierarchii i zostać dowódcą Clipperów i najbardziej zaufanym doradcą Quinna (Marton Csokas). Przez całe dziesięciolecia pozycja Quinna jako najpotężniejszego Barona na terenie Badlands pozostawała niezagrożona, ale niedawno najmłodsza stażem Baronowa zwana Wdową (Emily Beecham) zaczęła organizować zuchwałe ataki na pojazdy transportowe Quinna, prowokując go do walki. Podczas jednego z ataków Sunny znajduje M.K. (Aramis Knight), nastolatka, który przetrwał śmiertelną zasadzkę. Sunny szybko zdaje sobie sprawę, że chłopak kryje jakiś mroczny sekret – a dodatkowo za jego głowę wyznaczono nagrodę. W miarę jak Wdowa kontynuuje swoją kampanię przeciwko Quinnowi, losy stoickiego zabójcy i porywczego nastolatka splatają się ze sobą. Razem wyruszają na wyprawę, która ma nie tylko uwolnić ich od otaczającego chaosu, ale i doprowadzić do odkrycia prawdy zarówno o świecie, jak i o sobie samych.
Pracuję...
X
nc+