Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TOMASZ JAKUBIAK PO RAZ DRUGI NA ANTENIE KUCHNI+ GOTUJE DLA NAJBLIŻSZYCH

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • TOMASZ JAKUBIAK PO RAZ DRUGI NA ANTENIE KUCHNI+ GOTUJE DLA NAJBLIŻSZYCH  TOMASZ JAKUBIAK PO RAZ DRUGI NA ANTENIE KUCHNI+ GOTUJE DLA NAJBLIŻSZYCH

  Dom pełen gości. Rodzina, przyjaciele, znajomi. Stół ugina się od pysznych potraw. To wizja szczególnie bliska znanemu i cenionemu szefowi kuchni Tomkowi Jakubiakowi. Już po raz drugi zaprosi widzów Kuchni+ do wspólnego gotowania dla najbliższych. Na antenę stacji wraca w drugim sezonie seria „Jakubiak rodzinnie”. Program będzie można premierowo oglądać od 2 kwietnia, w każda sobotę o 16:30.

  „Jakubiak rodzinnie” to program prowadzony przez Tomasza Jakubiaka, znanego z takich formatów, jak „Jakubiak lokalnie” czy „Jakubiak w sezonie”. W tej serii ceniony szef kuchni zaprosi widzów do siebie i przedstawi swoich najbliższych, w tym rodzinę i przyjaciół. Każdy odcinek jest poświęcony innej osobie lub osobom. Prowadzący zaprezentuje proste pomysły na śniadanie, obiad i kolację. W serii jedzenie będzie przede wszystkim pretekstem do spotkania z bliskimi i inspiracją do rozmów. Jednocześnie program uzupełnią anegdoty z życia Tomasza oraz cenne wskazówki dla każdego, kto chce gotować dla swojej rodziny.

  W drugim sezonie prowadzący przedstawi m.in. swojego tatę, dla którego specjalnie przygotuje pyszne zrazy z mielonej wołowiny z kaszą gryczaną i sokiem z derenia. Z kolei narzeczonej Sarze poda razowe tosty z pietruszkowym pesto, zupę kokosową z kurczakiem i krewetkami. Widzowie zobaczą także, jak smacznie obsłużył swoich przyjaciół, w tym m.in. Grzegorza Łapanowskiego, Pawła Lorocha, Marietę Marecką i Davida Gaboriaud.

  Tomasz Jakubiak to szef kuchni i dziennikarz kulinarny. Gotowaniem zafascynowany od najmłodszych lat. To jego żywioł, miłość i pasja. Z oddaniem angażuje się w projekty edukacyjne adresowane do dzieci i młodzieży, prowadzi warsztaty i pokazy kulinarne, a także - dzięki pracy w telewizji - dużo podróżuje i poznaje kuchnie innych krajów. Ma własną restaurację w Warszawie o nazwie „Gar Jakubiaka”.

  Abonenci platformy nc+ mogą obejrzeć zarówno pierwszy, jak i drugi sezon programu dzięki aplikacji mobilnej nc+ GO, dostępnej na smartfony, tablety i laptopy. Natomiast przepisy z programu można znaleźć na stronie internetowej stacji www.kuchniaplus.pl, a dodatkowe materiały oraz informacje o programie są na www.facebook.com/KuchniaPlus.

  Na zlecenie Kuchni+ 10 półgodzinnych odcinków zrealizowała firma trzy.tv.
Pracuję...
X
nc+