Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

13 Ulica HD w ofercie nc+

Zwiń
Temat został zamknięty
X
Ten wątek został przyklejony.
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • 13 Ulica HD w ofercie nc+

  13 Ulica HD w ofercie nc+


  NBCUniversal International Networks ogłasza uruchomienie kanału 13 Ulica w HD. Platforma nc+, stawiająca na rozwój oferty kanałów w HD zdecydowała się udostępnić abonentom 13 Ulicę w HD zaraz po jej technicznym uruchomieniu.

  13 Ulica HD dołączy do aktualnego portfolio kanałów NBCUniversal International Network dostępnego na nc+, w skład którego wchodzą: 13 Ulica (od dziś w wersji HD), Universal Channel HD, Scifi Universal i E! Entertainment.

  Kanał w ofercie platformy nc+ będzie dostępny od pakietu Start+ i będzie można go oglądać na tej samej pozycji w EPG co stację w wersji SD (pozycja 189).

  „Cieszymy się, że możemy zaoferować abonentom nc+ kanał 13 Ulica HD – stację z najlepszą ofertą programów kryminalnych i dać im dostęp do najwyższej jakości seriali fabularnych i dokumentalnych. Jesteśmy przekonani, że dzięki inwestycjom w produkcje lokalne, takie jak Kobiety i Mafia – fascynujący serial dokumentalny o świecie polskiej przestępczości zorganizowanej – abonenci nc+ szybko docenią kanał 13 Ulica w jakości HD“ – Mówi Colin McLeod, Managing Director, UK & Emerging Market, NBCUniversal International Networks.

  „Platforma nc+ od samego początku stawia na wysoką jakość kanałów w ofercie zarówno pod względem technicznym jak i programowym. Cieszymy się, że nasza oferta rozszerza się o kolejny, już 81. kanał w jakości HD” – mówi Anna Limbach-Uryn, dyrektor programowa platformy nc+.


  13 Ulica to kanał z fascynującymi historiami kryminalnymi, oferujący widzom unikalny i ekscytujący wachlarz kryminalnych produkcji, począwszy od uwielbianych hollywoodzkich seriali i filmów, poprzez niecierpliwie oczekiwane europejskie dreszczowce, aż po wciągające kryminalne historie z Polski. Według danych za 2015 rok, 13 Ulica to drugi najchętniej oglądany międzynarodowy kanał filmowo-serialowy w Polsce .

  Już w premierowym miesiącu 13 Ulica HD zaprezentuje pełne bogactwo oferty programowej – począwszy od wciągającej serii dokumentalnej Kobiety i Mafia prowadzonej przez uznaną dziennikarkę śledczą Ewę Ornacką, poprzez głośny amerykański serial Bosch – mroczny, osadzony w Los Angeles thriller oparty na powieściach Michaela Conelly'ego, aż po ostatni sezon serii Kobiety, które zabijają opowiadającej o prawdziwych zbrodniach popełnionych przez kobiety. Wszystko to będzie można zobaczyć na kanale 13 Ulica HD już od poniedziałku, 14 marca.
  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


  Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Pracuję...
X
nc+