Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PRODUKTY Z RYBKĄ MINIMINI W SIECI TCHIBO

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • PRODUKTY Z RYBKĄ MINIMINI W SIECI TCHIBO  PRODUKTY Z RYBKĄ MINIMINI W SIECI TCHIBO


  Rybka MiniMini, ikona polskiej stacji telewizyjnej skierowanej do dzieci w wieku przedszkolnym, zagości w sklepach Tchibo jeszcze przed Mikołajkami. Od wtorku, 1 grudnia rodzice małych fanów MiniMini+ mogą znaleźć w nich produkty z ulubioną Rybką maluchów. To pierwsza tego typu współpraca kanału MiniMini+ z renomowaną siecią sprzedaży. Produkty będą dostępne do wyczerpania zapasów.

  Z okazji Mikołajek sklepy Tchibo wprowadziły do sprzedaży produkty na licencji stacji MiniMini+. Znajdują się wśród nich: płyty z przebojami Rybki MiniMini, rybkowe zestawy karaoke, dwupaki z książkami o przygodach Detektywa Łodygi oraz zestawy książeczek z serii „MiniMini+. Poznaję z Rybką” wraz z pluszową Rybką MiniMini.

  Edukacyjna seria „MiniMini+. Poznaję z Rybką”

  Seria książeczek „MiniMini+. Poznaję z Rybką” została opracowana w oparciu o wytyczne pedagogów i ma na celu przygotowanie przedszkolaków do edukacji wczesnoszkolnej. Książka pt. „Piszę a, b, c…” uczy alfabetu, tworzenia wyrazów oraz pozwala ćwiczyć pisanie, a „Liczę 1, 2, 3…” poświęcona jest nauce liczenia, pisania cyfr oraz zliczania przedmiotów. Oba tytuły zawierają zadania i propozycje zabaw, które wspomagają naukę, ułatwiają zapamiętywanie, rozwijają spostrzegawczość oraz zdolności manualne maluchów. Książeczki z serii „MiniMini+. Poznaję z Rybką” pozwalają zorganizować dzieciom czas w mądry, bezpieczny i ciekawy sposób. Do zestawu dołączona jest pluszowa Rybka MiniMini.

  Płyty CD „Przeboje Rybki MiniMini”

  „Przeboje Rybki MiniMini” to seria płyt CD i DVD z ulubionymi piosenkami maluchów w wykonaniu polskich artystów, wśród których znaleźli się m.in. Justyna Steczkowska czy Jacek Stachurski. Znajdą się na niej piosenki znane z anteny MiniMini+, autorskiego kanału platformy nc+. Serie składanek z Rybką MiniMini wydawane przez Magic Records od 2011 roku cieszą się niesłabnącą popularnością – aż 10 wydań otrzymało status Złotej Płyty, a 4 pokryły się platyną.

  Karaoke z Rybką MiniMini

  Zestaw „Karaoke MiniMini+ vol. 2” składa się z płyty DVD zawierającej oryginalne teledyski z podkładem muzycznym i tekstem oraz prawdziwego mikrofonu. Na płycie znajduje się 25 hitów znanych z anteny MiniMini+, m.in. „Pszczółka Maja jest tu”, „Złaź z kanapy” czy „Dinozaury są wśród nas”. Podczas zabawy dzieci ćwiczą umiejętność czytania, poczucie rytmiki, a także uczą się prawidłowej artykulacji. Składanka „Karaoke MiniMini+ vol. 2” przeznaczona jest na komputery PC oraz odtwarzacze DVD. Jej producentem jest Wydawnictwo Techland.

  Książki o przygodach Detektywa Łodygi

  „Detektyw Łodyga na tropie zagadek przyrodniczych” to seria książek, dzięki której dzieci dowiadują się wielu ciekawych rzeczy na temat środowiska naturalnego i uczą się dbać o przyrodę. Wydawnictwo porusza takie zagadnienia jak: recycling, opieka nad zwierzętami domowymi, oszczędzanie wody i energii czy ocieplanie klimatu. Eugeniusz Łodyga, postać znana maluchom z programu edukacyjnego pokazywanego w stacji MiniMini+, zachęca dzieci do dbania o przyrodę, ale także uczy logicznego myślenia oraz tworzenia związków przyczynowo-skutkowych. W środku znajdują się kolorowe naklejki, zagadki oraz karty memo, dzięki którym maluchy mogą ćwiczyć pamięć. Książka ukazuje się nakładem Wydawnictwo Skrzat.


  MiniMini+
  Z malucha zrobi zucha!


  MiniMini+ jest jedyną polską stacją skierowaną do dzieci w wieku przedszkolnym. To telewizja dziecięca najczęściej rekomendowana przez polskich rodziców, która edukuje przez zabawę i jest całkowicie pozbawiona przemocy. Świat Rybki MiniMini pobudza wyobraźnię oraz przekazuje pozytywne wzorce i wartości. Stacja prezentuje wartościowe produkcje z największych światowych wytwórni, klasykę polskiej animacji oraz edukacyjne programy własne. Jej celem jest wspieranie najmłodszych w rozwoju intelektualnym, emocjonalnym i społecznym, a rodziców w procesie wychowawczym. Telewizja MiniMini+ jest laureatem licznych nagród: w roku 2014 zdobyła Telekamerę za to, że od lat promuje pozytywne wartości i mądrze wychowuje najmłodszych, w 2013 w tym samym plebiscycie została uznane przez widzów za najlepszą telewizję dziecięcą, w tym samym roku otrzymała prestiżową nagrodę Promax BDA za najlepszą oprawę antenową w Europie. W międzynarodowym konkursie Hot Bird TV Awards w 2007 roku MiniMini+ zdobyło nagrodę jury dla najlepszego kanału dziecięcego w Europie, a w 2011 r. nagrodę publiczności dla najlepszej stacji telewizyjnej. MiniMini+ zostało również czterokrotnie uznane za „Superprodukt" w plebiscycie organizowanym przez miesięcznik „Mam Dziecko", a także uhonorowane tytułem Superbrands 2012. Kanał jest nadawany w jakości HD od 4:00 do 21:00. Spośród platform cyfrowych jest dostępny wyłącznie w nc+ oraz w najlepszych sieciach kablowych w całej Polsce. Zasięg techniczny stacji wg Nielsen Audience Measurement to ponad 5,5 mln gospodarstw domowych. MiniMini+ istnieje od 2003 roku.
  Więcej informacji: www.miniminiplus.pl i www.facebook.com/MiniMiniplus
  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


  Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Pracuję...
X
nc+