Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NOWA SERIA DOKUMENTALNA W CANAL+ DISCOVERY

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • NOWA SERIA DOKUMENTALNA W CANAL+ DISCOVERY

  CZŁOWIEK – PAN SWOJEGO ŻYCIA CZY OFIARA ŚLEPEGO LOSU?
  NOWA SERIA DOKUMENTALNA W CANAL+ DISCOVERY

  Przeznaczenie, przypadek, czy świadomy wybór? Co decyduje o losie człowieka? CANAL+ DISCOVERY zaprasza na „Przewidzieć swój los”, serię dokumentalną ukazującą kulisy niezwykłego eksperymentu naukowego, który próbuje odpowiedzieć na to pytanie. Premiery w poniedziałki, od 7 grudnia, o 21:00.

  Czego byśmy się dowiedzieli, gdybyśmy obserwowali człowieka od momentu jego narodzin aż do chwili śmierci? Gdybyśmy zbadali każdy aspekt jego życia – wszystko, co go spotkało i wpłynęło na to kim jest. Prześledzili i zanalizowali jego rozwój psychiczny, fizyczny, osobowościowy i emocjonalny?

  W 1972 roku, w Nowej Zelandii, naukowcy ze szkoły medycznej Dunedin rozpoczęli niezwykły eksperyment. Badaniem zostało objętych 1037 dzieci urodzonych jednego dnia, w jednym mieście. Od 40 lat naukowcy śledzą ich losy, badają geny, życie prywatne, przebyte choroby i konsekwencje podjętych decyzji. Pomimo upływu lat, aż 96 proc. badanych nadal bierze udział w eksperymencie. Dzięki temu naukowcy dysponują unikatową wiedzą, a także bazą tkanek czy DNA. Są w stanie ocenić wpływ nie tylko natury, ale i wychowania oraz stylu życia na jego długość i jakość. Jest to największy eksperyment przeprowadzony na tak olbrzymią skalę.

  Czteroodcinkowa seria „Przewidzieć swój los” przedstawia to fascynujące badanie i jego wyniki, opisujące różne aspekty życia. Bada mity i fakty na temat dzieciństwa. Pokazuje, jak ważne są pierwsze lata życia oraz które wydarzenia z tego okresu mają na nas trwały wpływ? Co determinuje naszą osobowość, nasze osiągnięcia, talenty, szczęście w miłości, w przyjaźni, szczęście w życiu…? Co powoduje, że jedni z nas to „urodzeni ludzie sukcesu”, a inni to „urodzeni recydywiści” i w jaki sposób możemy wpłynąć na ten los, odwrócić złą kartę. Czy dzięki uzyskanym wnioskom i zdobytej wiedzy, zrozumiemy, dlaczego jesteśmy tym, kim jesteśmy? Czy będziemy potrafili pomóc naszym dzieciom wziąć ich los we własne ręce?

  Premierowe odcinki „Przewidzieć swój los”, w każdy poniedziałek, od 7 grudnia o 21:00.
  Ostatni raz edytowany przez Monika.W_nc+; 2015-11-30, 14:38.
  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


  Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Pracuję...
X
nc+