Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

KOLEJNE NOWOŚCI DLA ABONENTÓW NC+ OD LISTOPADA

Zwiń
Temat został zamknięty
X
Ten wątek został przyklejony.
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • KOLEJNE NOWOŚCI DLA ABONENTÓW NC+ OD LISTOPADA

  KOLEJNE NOWOŚCI DLA ABONENTÓW NC+ OD LISTOPADA


  Od 4 listopada do oferty platformy nc+ zostanie włączony nowy kanał o tematyce sportowej Active Family. Będzie on dostępny od pakietu Comfort+, a platforma nc+ będzie go oferowała jako jedyny operator satelitarny w Polsce. Dodatkowym benefitem dla dotychczasowych i nowych abonentów nc+ będzie też czasowa możliwość oglądania pięciu innych kanałów w tzw. oknie otwartym.

  Active Family, który wejdzie do oferty nc+ od 4 listopada to kanał skierowany do ludzi, dla których sport to zabawa, pretekst do spędzenia wolnego czasu z rodziną czy przyjaciółmi. Kanał będzie oferował około 25 formatów i serii dedykowanych, nieprezentowanych wcześniej w żadnej innej stacji. Będą to m.in. magazyny, serie dokumentalne, animacje, programy rozrywkowe i poradniki zachęcające do aktywnego spędzania czasu. W związku ze zbliżającą się zimą kanał przygotował też specjalne programy z myślą o amatorach białego szaleństwa, a także o tych, którzy zimową porą wybierają wyjazd w tropiki. Kanał będzie dostępny dla abonentów nc+ na pozycji 126.

  Oprócz nowego kanału w ofercie, w listopadzie dotychczasowi i nowi abonenci nc+, zyskają możliwość oglądania pięciu kanałów w oknie otwartym. Już od podstawowego pakietu Start+ abonenci będą mogli bez dodatkowych opłat oglądać kanały:

  Discovery Channel HD (pozycja 76) – w oknie otwartym od 2.11.2015 do 4.01.2016

  Kanał dostarcza wiedzy i dzieli się doświadczeniem na temat otaczającego świata. Zachęca do przeżywania życia pełną piersią, podpowiadając jak urozmaicić codzienność. Kanał nadawany jest w wysokiej jakości obrazu i dźwięku, a jego oferta składa się ze specjalnie przygotowanych programów, które pozwalają najlepiej wykorzystywać jakość HD.

  TLC HD (pozycja 135) – w oknie otwartym od 2.11.2015 do 4.01.2016

  Kanał pokazuje historie z życia wzięte oraz uniwersalne tematy, interesujące dla odbiorców na całym świecie, przedstawiane w postaci programów na żywo, a także fabularyzowanych. Program TLC obejmuje wszelkiego rodzaju formaty – od reality shows, poprzez programy typu „makeover” po programy kulinarne i podróżnicze.

  TVN Fabuła (pozycja 71) – w oknie otwartym od 2.11.2015 do 4.01.2016

  Kanał emituje seriale oraz filmy z portfolio TVN, w tym zarówno produkcje własne, jak i zakupione od zewnętrznych dystrybutorów. Obok znanych i lubianych seriali telewizyjnych produkcji TVN, seriali zagranicznych i najlepszych filmów, w ofercie programowej są autorskie programy adresowane do miłośników kina z najświeższymi informacjami o premierach filmowych, wydarzeniach ze świata rozrywki, celebrytach i gwiazdach ekranu.

  Adventure HD (pozycja 85) – w oknie otwartym od 2.11.2015 do 30.11.2015

  Kanał prezentuje głównie programy o charakterze przygodowym, w tym między innymi relacje z rajdów off-road oraz magazyn o wspinaczkach górskich.

  BBC Earth HD (pozycja 80) – w oknie otwartym od 2.11.2015 do 30.11.2015

  Kanał prezentuje piękno otaczającego nas wszechświata i dostarcza niezapomnianych wrażeń. Przybliża widzów do nieujarzmionej przyrody, poczynając od najmniejszych stworzeń, kończąc na nieograniczonych przestrzeniach kosmosu.
  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


  Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Pracuję...
X
nc+