Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa bogatsza oferta platformy nc+ już od października

Zwiń
Temat został zamknięty
X
Ten wątek został przyklejony.
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Nowa bogatsza oferta platformy nc+ już od października

  Nowa bogatsza oferta platformy nc+ już od października


  Od 1 października w ofercie platformy nc+ pojawią się trzy nowe kanały, a dziewięć kolejnych będzie dostępnych w jakości HD. Tym samym abonenci nc+ będą mieli dostęp do 76 kanałów HD. Początek października jest też okresem przełączenia się ze standardu nadawania DVB-S/MPEG-2 na DVBS-2/MPEG-4, tak by wszyscy abonenci nc+ mogli się cieszyć najlepszą jakością obrazu i dźwięku HD.

  1 października 2015 do bogatej oferty kanałów platformy nc+ dołączą trzy nowe stacje. Będą to:

  Nat Geo People HD (pozycja 141)
  pełen emocji kanał dokumentalno-rozrywkowy, skierowany
  przede wszystkim do kobiet. Oferta programowa przeznaczona dla wszystkich, których źródłem inspiracji są prawdziwe historie i barwne opowieści o ludziach, którzy realizują swoje pasje.

  ATM Rozrywka (pozycja 144)
  kanał o charakterze rozrywkowo – filmowym. W ramówce można znaleźć przede wszystkim filmy, seriale, programy rozrywkowe i muzyczne - wśród nich m.in. "Świat według Kiepskich", "Pierwsza miłość", "Awantura o kasę" czy "Gra w ciemno".

  NTL Radomsko (pozycja 145)
  ramówka stacji oparta jest na produkcjach własnych, uzupełnionych o ciekawe propozycje pozyskane z TVN oraz od innych producentów zewnętrznych. NTL prezentuje lokalne spojrzenie na tematy ważne dla każdego.

  Abonenci nc+, od 1 października będą też mieli dostęp do aż 76 kanałów w jakości HD. Od tego dnia dziewięć kanałów zmieni sposób nadawania na najwyższą jakość obrazu i dźwięku HD. Chodzi o kanały:

  • Disney Channel HD (pozycja 97)
  • Travel Channel HD (pozycja 86)
  • TV4 HD (pozycja 8)
  • Polsat2 HD (pozycja 10)
  • Polsat Play HD (pozycja 119)
  • Polsat Cafe HD (134)
  • CBS Europa HD (pozycja 184)
  • Extreme Sports HD (pozycja 122)
  • Fightbox HD (nowa pozycja 179).

  To jeszcze nie koniec zmian. Abonenci nc+ będą mieli także możliwość oglądania kanałów Filmbox w nowej odsłonie, gdyż Filmbox HD i Filmbox Extra zmieniły swoje nazwy. Flagowy kanał z rodziny Filmbox, oferujący filmowe i serialowe premiery Filmbox Extra zmienił nazwę na Filmbox Premium (pozycja 176). Natomiast kanał Filmbox HD nazywa się teraz Filmbox Extra HD (pozycja 175), jest to kanał z filmami i serialami w jakości HD.


  Z pierwszym dniem października platforma nc+ sfinalizowała też proces przejścia na standard nadawania DVB-S2/MPEG-4 i stopniowego wyłączania standardu DVB-S/MPEG-2, który był używany od początku istnienia telewizji cyfrowej w Polsce. Pozwala to dostarczać kanały telewizyjne w jeszcze lepszej jakości, utrzymując najwyższe na polskim rynku standardy, a także umożliwia wygenerowanie miejsca na kolejne kanały i rozwój usług.

  Abonenci, którzy nadal nie wymienili swojego starego dekodera SD ciągle mogą to zrobić całkowicie bezpłatnie. Nowy dekoder można odebrać w punktach sprzedaży nc+, a szczegóły dotyczące wymiany można znaleźć na dedykowanej stronie: www.ncplus.pl/wymiana-sd-na-hd.
  Na wszelkie pytania odpowie też zespół konsultantów pod specjalnym numerem telefonu 22 334 60 02.
  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


  Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Pracuję...
X
nc+