Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

LIGA EUROPY UEFA PRZEZ KOLEJNE TRZY SEZONY NA PLATFORMIE NC+

Zwiń
Temat został zamknięty
X
Ten wątek został przyklejony.
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • LIGA EUROPY UEFA PRZEZ KOLEJNE TRZY SEZONY NA PLATFORMIE NC+

  LIGA EUROPY UEFA PRZEZ KOLEJNE TRZY SEZONY NA PLATFORMIE NC+


  Platforma nc+ pozyskała prawa telewizyjne do rozgrywek Ligi Europy UEFA, które będzie transmitowała wspólnie z Eurosportem. Umowa będzie obowiązywać przez trzy najbliższe sezony.

  Platforma nc+ pokazywała już rozgrywki Ligi Europy UEFA w minionych sezonach. Tegoroczna faza grupowa startuje już 17 września i potrwa do 10 grudnia, a mają w niej szanse zagrać aż dwie polskie drużyny. Nowy kontrakt zapewnia abonentom nc+ możliwość obejrzenia wszystkich meczów Ligi Europy przez trzy kolejne sezony.

  - Bardzo się cieszę, że mogę przekazać kibicom tę świetną wiadomość. Transmisje z meczów Ligi Europy UEFA będą idealnym uzupełnieniem Ligi Mistrzów UEFA, którą kibice mogą od tego sezonu oglądać na wyłączność w kanałach nc+. Rozgrywki Ligi Europy cieszą się dużym zainteresowaniem naszych abonentów i stanowią istotną pozycję w ofercie sportowej nc+. Mam nadzieję, że ważną rolę w kolejnych sezonach tych prestiżowych rozgrywek będą odgrywały polskie zespoły - mówi Julien Verley, prezes platformy nc+.

  Mecze Ligi Europy UEFA będą transmitowane na antenach CANAL+ i nSport+, dostępnych na platformie nc+, a także u większości operatorów kablowych, oraz w kanałach Eurosport, również szeroko dostępnych dla abonentów nc+.

  Na mocy umowy zawartej pomiędzy nc+ i Eurosportem mecze Ligi Europy UEFA, poczynając od fazy grupowej aż do decydujących potyczek, będą dzielone pomiędzy kanały tych nadawców. Większość spotkań będzie również dostępna w CANAL+ Sport Online, systematycznie rozwijanym serwisie mobilnym dla abonentów nc+, posiadających w swoich pakietach CANAL+ SPORT. Jeżeli polski klub zakwalifikuje się do fazy grupowej, jego mecze będą pokazywane również w kanale ogólnodostępnym.

  Transmisje z meczów Ligi Europy UEFA cieszyły się w minionym sezonie dużą popularnością wśród widzów nc+. Największą widownię przyciągały przed telewizory mecze z udziałem Legii Warszawa. Spotkania fazy grupowej z Trabzonsporem oraz mecz 1/8 finału z Ajaxem Amsterdam oglądało w CANAL+ SPORT średnio ponad 300 tysięcy widzów.

  W czerwcu platforma nc+ wygrała przetarg na transmisje z meczów polskiej Ekstraklasy przez cztery najbliższe sezony, a wcześniej pozyskała ekskluzywne prawa do transmisji Ligi Mistrzów UEFA oraz przedłużyła prawa do żużlowej PGE Ekstraligi. Platforma nc+ zapewnia widzom szeroki dostęp do transmisji z wydarzeń sportowych. Oprócz najlepszych rozgrywek piłkarskich i żużlowych, na antenach nc+ można oglądać m.in. koszykówkę, tenis, rugby, boks, MMA, golf czy żeglarstwo.
Pracuję...
X
nc+