Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

STACJA TELETOON+ PODPISAŁA UMOWĘ Z WYTWÓRNIĄ DREAMWORKS

Zwiń
Temat został zamknięty
X
Ten wątek został przyklejony.
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • STACJA TELETOON+ PODPISAŁA UMOWĘ Z WYTWÓRNIĄ DREAMWORKS

  STACJA TELETOON+ PODPISAŁA UMOWĘ Z WYTWÓRNIĄ DREAMWORKS  teleTOON+, autorska stacja platformy nc+, podpisała ramową umowę z wytwórnią DreamWorks na emisję czterech seriali, które powstały w oparciu o kinowe hity. Pod koniec sierpnia premierowo zostanie pokazany serial „Turbo F.A.S.T.” Kolejne planowane tytuły to „Kot w butach” oraz spin offy filmów „Krudowie” i „Pan Peabody i Sherman”.

  teleTOON+ pokaże wszystkie cztery produkcje studia DreamWorks jako pierwsza telewizja w Polsce. Na antenie stacji powstanie specjalne pasmo dedykowane tym serialom, dzięki czemu będzie można oglądać je o stałej porze – o godzinie 17:00 w tygodniu i w weekendy. Polski kanał kupił aż trzy sezony każdej serii, dlatego młodzi fani animacji mają gwarancję, że będą mogli przez lata śledzić nowe przygody swoich ulubionych bohaterów w teleTOON+. DreamWorks to słynna amerykańska wytwórnia filmowa, w której powstały światowe hity, takie jak: „Shrek”, „Kung Fu Panda” czy „Madagaskar”.

  - Cieszymy się, że serialowe kontynuacje kinowych hitów zagoszczą na stałe w teleTOON+. To zupełna nowość na polskim rynku telewizyjnym, a my chcemy zaskakiwać i zmieniać się dla naszych widzów – mówi Marta Szwakopf dyrektor kanałów dziecięcych, lifestyle’owych i dokumentalnych. - Wierzymy, że znani bohaterowie wpłyną na wzrost rozpoznawalności marki teleTOON+ i będą z nią kojarzeni – dodaje Szwakopf.

  Pełna dobrego humoru i zwariowanych dialogów animacja „Turbo F.A.S.T.” prezentuje perypetie ślimaka, który zawsze marzył o biciu rekordów prędkości. Dzięki tej animacji młodzi widzowie przekonają się, że warto walczyć o swoje marzenia, można je zrealizować uparcie dążąc do celu, a niemożliwe jest możliwe. Serial „Kot w butach” przedstawia nowe przygody jednej z najbardziej charakterystycznych postaci z filmu „Shrek”, „Krudowie” zabiorą widzów teleTOON+ w niezapomnianą podróż w czasie do świata sprzed milionów lat, a Pan Peabody, najmądrzejszy pies na świecie i jego adoptowany syn Sherman to duża dawka slapstickowego humoru, jednak niepozbawiona życiowych mądrości.

  Stacja teleTOON+ pokaże wszystkie 4 tytuły z wytwórni DreamWorks do stycznia 2016 roku.

  DreamWorks to jedna z największych amerykańskich wytwórni filmowych i światowy gigant w dziedzinie animacji. Studio założone m.in. przez Stevena Spilberga i Jeffreya Katzenberga, byłego szefa Walt Disney Pictures, stworzyło animowane filmy, które stały się kinowymi hitami i są znane przez miliony dzieci i dorosłych na całym świecie. Wśród nich warto wymienić tytuły takiej, jak: „Shrek”, „Kung Fu Panda”, „Madagaskar”, „Uciekające kurczaki”, „Megamocny” czy właśnie „Turbo”, „Krudowie”, „Pan Peabody i Sherman” oraz „Kot w butach”. DreamWorks to także doskonałe filmy fabularne, m.in. „Szeregowiec Ryan”, „American Beauty” czy „Piękny umysł”, które weszły do kanonu światowej kinematografii.

  teleTOON+
  Włącz się do zabawy

  teleTOON+ to jedyna polska telewizja dla dzieci w wieku szkolnym. Nadaje codziennie od 6:00 do 2:00 w jakości HD. Prezentuje autorskie programy oraz filmy i seriale z najlepszych światowych wytwórni i studiów animacji. teleTOON+ to nowoczesna stacja, która angażuje widzów do jej współtworzenia, m.in. daje możliwość występowania w autorskich programach teleTOON+, emituje specjalne bloki kreskówek na życzenie i organizuje interaktywne konkursy. W 2012 roku, w uznaniu za jej nowoczesny i interaktywny charakter, stacja otrzymała prestiżową, międzynarodową nagrodę Eutelsat TV Award dla najlepszego kanału dziecięcego w regionie EMEA. Codziennie w wieczornym paśmie od godz. 22:30 do 02:00 emitowane są programy własne stacji poświęcone grom komputerowym i wideo oraz najnowszym trendom w świecie multimediów. Kanał teleTOON+ jest dostępny – spośród platform cyfrowych – wyłącznie w nc+ oraz w najlepszych sieciach kablowych w całej Polsce. Zasięg techniczny stacji wg. Nielsen Audience Measurement to ponad 4,6 mln gospodarstw domowych. teleTOON+ powstał w 2011 roku w wyniku przekształcenia kanału ZigZap.
  Więcej informacji: www.teletoonplus.pl i www.facebook.com/teleTOONplus
Pracuję...
X
nc+