Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PLATFORMA NC+ OTWIERA INTERNETOWY MAGAZYN i PROGRAM TV

Zwiń
Temat został zamknięty
X
Ten wątek został przyklejony.
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • PLATFORMA NC+ OTWIERA INTERNETOWY MAGAZYN i PROGRAM TV

  PLATFORMA NC+ OTWIERA INTERNETOWY MAGAZYN i PROGRAM TV
  ORAZ WPROWADZA SERWIS „MOJE NC+”


  Dostępny zawsze i wszędzie internetowy magazyn i program TV oraz unowocześniona platforma kontaktu z abonentami „moje nc+”– oto cyfrowe udoskonalenia, które w czerwcu nc+ przygotowało dla swoich abonentów i innych miłośników telewizyjnej rozrywki na najwyższym poziomie. W ten sposób konsekwentnie poszerza się lista cyfrowych usług dla abonentów nc+.

  Kluczową czerwcową nowością jest wyjątkowy przewodnik telewizyjny dostępny na stronie program.ncplus.pl, składający się z dwóch części. Podstawową funkcjonalnością serwisu jest magazyn, który odpowiada na oczekiwania pasjonatów telewizyjnej rozrywki, poszukujących rekomendacji, co warto obejrzeć. Użytkownicy znajdą w nim zbiór specjalnie dobranych przez zespół redakcyjny pozycji. Każda z nich ma opis wraz z galerią zdjęć. Dodatkowo użytkownicy mogą zostawić swój komentarz i podzielić się opiniami. Magazyn przedstawia rekomendacje 7 dni naprzód i ma możliwość zaznaczenia pozycji wartych obejrzenia dzięki funkcji „Chcę obejrzeć”. Serwis jest dostępny zarówno na komputerach, jak i przeglądarkach w urządzeniach mobilnych. W związku z tym użytkownicy będą mogli planować swój czas przed telewizorem, np. jadąc do pracy lub podczas zakupów.

  - W dzisiejszym natłoku rozmaitych propozycji telewizyjnych najważniejsze jest wybranie tego, co naprawdę warto obejrzeć. Zwłaszcza, że zabiegani mamy coraz mniej czasu, więc rola trafnych wyborów rośnie. Specjalny zespół redakcyjny przygotuje na każdy dzień rekomendacje hitów telewizyjnych skrojone pod potrzeby poszczególnych widzów– mówi Arkadiusz Mierzwa, dyrektor ds. komunikacji i PR platformy nc+.

  Drugą częścią przewodnika jest program TV, czyli zestaw ramówek kanałów dostępnych na platformie nc+. Pozwala on na precyzyjne sortowanie m.in. według: dnia, kolejności na dekoderze czy gatunków tematycznych. Zawiera także filtr CANAL+, który prezentuje ramówki z rodziny 8 kanałów premium. Usługa pozwala także na ustalanie własnej listy ulubionych kanałów, a poszczególne pozycje ramówkowe zawierają streszczone opisy.
  W przyszłości program.ncplus.pl będzie pozwalał również na zrealizowanie zdalnego nagrywania wybranych programów oraz będzie dostępny w postaci aplikacji na smartfony.  W czerwcu nc+ wprowadził także nowy serwis dla abonentów „moje nc+”, który wkrótce zastąpi ICA (Internetowe Centrum Abonenta). Platforma jest dostępna od 9 czerwca pod adresem moje.ncplus.pl. Dzięki udoskonaleniom abonent może m.in. wyświetlić saldo i dokonać płatności, zobaczyć historię wpłat, a także zamówić filmy z oferty VOD oraz opcje dodatkowe jak np. nowe kanały i kolekcje filmowe. Pozwala także na sprawdzenie informacji o posiadanym pakiecie, typie i numerze używanego dekodera czy zmianę danych teleadresowych. Portal umożliwia także aktywację e-rachunku, odblokowanie kodu PIN dekodera czy reaktywację karty. „Moje nc+” zyskuje nową szatę graficzną wraz z intuicyjnym interfejsem, w którym z łatwością każdy użytkownik dokona zmian na swoim koncie.


  Zarówno nowy, magazyn i program TV nc+, jak i „moje nc+” wzbogacają ofertę platformy skierowaną do osób, które dużo czasu spędzają w internecie, także poza domem.
  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


  Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Pracuję...
X
nc+