Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraliga Żużlowa przez cztery najbliższe lata ekskluzywnie w nc+

Zwiń
Temat został zamknięty
X
Ten wątek został przyklejony.
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Ekstraliga Żużlowa przez cztery najbliższe lata ekskluzywnie w nc+

  Ekstraliga Żużlowa przez cztery najbliższe lata ekskluzywnie w nc+


  Platforma nc+ pozyskała ekskluzywne prawa do transmisji rozgrywek Ekstraligi Żużlowej na trzy kolejne sezony. Nowy kontrakt będzie obowiązywał w latach 2016-2018. Rywalizacja w najlepszej żużlowej lidze świata będzie pokazywana w kanale nSport+.

  - Jestem zaszczycony, że mogę przekazać tę wspaniałą wiadomość widzom nc+ i wszystkim fanom żużla. Konsekwentnie budujemy naszą ofertę sportową, której znakiem rozpoznawczym jest najwyższa jakość i ekskluzywność. W tym roku pozyskaliśmy na wyłączność prawa do piłkarskiej Ligi Mistrzów na trzy kolejne sezony, począwszy od edycji 2015/2016. Teraz podpisujemy umowę, która zapewnia obecność na naszych antenach w kolejnych latach najlepszej żużlowej ligi świata – mówi Julien Verley, prezes platformy nc+.

  Kontrakt został zawarty w następstwie otwartego przetargu organizowanego przez Ekstraligę Żużlową, w którym mogli wziąć udział wszyscy nadawcy zainteresowani transmisjami rozgrywek Ekstraligi.

  - Bardzo cieszymy się z możliwości dalszej współpracy z platformą nc+. To silny i sprawdzony partner, który zapewnia dobrą promocję i rozwój Ekstraligi na rynku medialnym. Dzięki profesjonalnym transmisjom możemy poszczycić się wspólnym sukcesem w postaci oglądalności na poziomie 3 milionów widzów w sezonie 2014. Platforma nc+ to żużlowe transmisje najwyższej światowej jakości. Zakładamy dalszy progres oglądalności i mocno liczymy na realizację kolejnych pomysłów marketingowych związanych z popularyzacją rozgrywek – zapowiada Wojciech Stępniewski, Prezes Ekstraligi Żużlowej.

  Rozgrywki Ekstraligi pokazywane są w nc+ od 2013 roku. Obecnie obowiązująca umowa obejmuje jeszcze przyszłoroczną edycję. Nowy kontrakt będzie obowiązywał w latach 2016-2018.

  - Speedway jest niezwykle widowiskową dyscyplina sportu, której popularność stale rośnie. Od 2013 roku, przy silnym wsparciu Ekstraligi i wszystkich klubów budujemy wartość tego produktu, stosując najwyższe standardy produkcji, tworząc wspólnie prawdziwe telewizyjne show. Rosnące wyniki oglądalności pokazują, że „jedziemy” we właściwym kierunku – przekonuje Manuel Rougeron wiceprezes zarządu ds. programowych platformy nc+.

  Rywalizacja żużlowców z roku na rok zyskuje w nc+ coraz większą popularność. Średnia widownia meczów Enea Ekstraligi w nSport+ w sezonie 2014 wyniosła aż 128 tys. i była o ponad 45 proc. wyższa od ubiegłorocznej (średnia w 2013 roku: 88 tys.). Wielki finał zakończonego w październiku sezonu obejrzało ponad 226 tys. widzów. Z badań oglądalności wynika, że w trakcie całych rozgrywek mecze najlepszej żużlowej ligi świata zobaczyło w nc+ łącznie blisko 3 miliony widzów!

  +++

  Sport w nc+ to najbogatsza na rynku oferta skierowana do kibiców. Widzowie kanałów sportowych platformy nc+ mogą pasjonować się m.in. rozgrywkami Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA, meczami T-Mobile Ekstraklasy oraz rywalizacją w czterech piłkarskich ligach europejskich: angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej. Platforma nc+ pokazuje także żużlową rywalizację w najlepszej lidze świata - ENEA Ekstralidze, cykl Grand Prix oraz Drużynowy Puchar Świata. Na antenie kanałów nc+ prezentowane są zmagania najlepszych piłkarzy i piłkarek ręcznych w Europie – transmisje Velux EHF Ligi Mistrzów oraz EHF Ligi Mistrzyń, a także najbardziej prestiżowe rozgrywki koszykarskie: NBA, WNBA oraz Turkish Airlines Euroliga. Ponadto nc+ pokazuje gale sportów walki, turnieje tenisowe i golfowe oraz rugby. Stacja słynie z profesjonalnej ekipy komentatorskiej i autorskich magazynów sportowych, m.in. Liga+, Liga+ Extra i Sport+. Sportowa oferta dostępna jest w kanałach: CANAL+ Sport, nSport+, CANAL+ Family i CANAL+ Family2. Aplikacja canalplussport.pl pozwala oglądać mecze T-Mobile Ekstraklasy w internecie, a na profilach CANAL+ Sport i nSport+ w mediach społecznościowych prowadzone są liczne akcje dla fanów sportu. Pakiet dający dostęp do kanału nSport+, w którym można oglądać wybrane wydarzenia sportowe, dostępny jest w ofercie nc+ już od 39,90 zł.

  Więcej informacji na:
  www.ncplus.pl , www.canalplus.pl oraz www.nsportplus.pl
  www.facebook.pl/canalplussport , www.twitter.com/CANALPLUS_SPORT
  www.facebook.pl/nSportplus i www.twitter.com/nSport_plus
Pracuję...
X
nc+