Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NAJNOWOCZEŚNIEJSZY DEKODER JUŻ W OFERCIE PLATFORMY nc+

Zwiń
Temat został zamknięty
X
Ten wątek został przyklejony.
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • NAJNOWOCZEŚNIEJSZY DEKODER JUŻ W OFERCIE PLATFORMY nc+

  Platforma nc+ jako pierwszy operator w Polsce, wprowadza na rynek nowoczesny dekoder z twardym dyskiem i modułem Wi-Fi – wifi Premiumbox+. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technologicznym oraz bogatym możliwościom spełni on oczekiwania każdego fana telewizji. Dodatkowym atutem jest jego wyjątkowo atrakcyjny design.

  wifi Premiumbox+ to dekoder PVR ze zintegrowanym twardym dyskiem i wbudowanym modułem Wi-Fi, który umożliwia bezprzewodowe połączenie z internetem i korzystanie z kolekcji VOD w ramach usługi nc+go TV (wcześniej netVOD+). Dzięki niej klienci zyskują dostęp do kilku tysięcy filmów, seriali i programów w najbardziej popularnych kolekcjach znanych z obecnej oferty nc+. Są to m.in: CANAL+ VOD (filmy i seriale z anteny CANAL+), HBO GO, Player, Kino Świat czy kolekcje autorskich kanałów platformy nc+: Ale kino+, Planete+, Kuchnia+, Domo+, MiniMini+ oraz TeleTOON+.

  Kolejne kilka tysięcy pozycji będzie dostępnych już na przełomie listopada i grudnia, dzięki nowym kolekcjom uruchamianym w ofercie nc+. Wśród nich będzie zupełnie nowy serwis Seriale+ (prezentujący tuż po premierze najnowsze odcinki seriali zza oceanu), serwis AXN Now oraz kolekcje takie jak: Filmbox, Kino Polska, Eurosport i Eurosport2, Disney Channel, Disney Junior i Disney XD, Nickelodeon, MTV, Discovery Channel i History.

  - Platforma nc+ jako technologiczny lider, pierwsza wprowadza nowoczesny dekoder z dyskiem twardym i modułem Wi-Fi. To wyjątkowe, jedyne tego typu urządzenie na polskim rynku – mówi Jarosław Kordalewski, wiceprezes zarządu platformy nc+ ds. technologicznych i IT. - Nasz nowy sprzęt to świetny gwiazdkowy prezent dla każdego fana telewizji. Gwarantują to twardy dysk, bezprzewodowe połączenie z internetem, dające dostęp do bogatych kolekcji VOD, szybki procesor i nowoczesny wygląd - przekonuje Jarosław Kordalewski.  Urządzenie jest wyposażone w twardy dysk o pojemności 500 GB, co pozwala na nagrywanie ulubionych programów oraz korzystanie z funkcji TimeShift (zatrzymywanie i przewijanie oglądanego programu). Dodatkowo, możliwa jest wymiana dołączanego dysku na własny i powiększenie miejsca przeznaczonego m.in. na nagrania. Dekoder daje też możliwość jednoczesnego nagrywania i oglądania programów po zastosowaniu odpowiedniej instalacji. Aktywacja dekodera przy umowie na 24 miesiące to koszt 49 złotych, a miesięczna opłata za jego użytkowanie to 5 złotych. Klient może też wybrać jednorazową opłatę w wysokości 199 złotych, zawierającą wszystkie koszty aktywacji i dzierżawy sprzętu.

  Dekoder wifi Premiumbox+ daje możliwość oglądania programów w najwyższej jakości obrazu i dźwięku (HD i dźwięk przestrzenny DD 5.1). Dzięki temu programy prezentowane są na ekranie telewizora w znakomitej rozdzielczości obrazu, doskonałej ostrości i z wiernym odwzorowaniem barw. Nowy dekoder zapewnia abonentom nc+ dostęp do kilkuset kanałów FTA oraz stacji radiowych w serwisie Radio+. Po połączeniu dekodera z internetem możliwe jest także ustawianie zdalnego nagrywania ulubionych programów, m.in. przez stronę www.ncplus.pl. Umożliwia on również korzystanie z usługi Multiroom Standard, czyli oglądania w ramach jednego abonamentu programów na kilku telewizorach jednocześnie (po podłączeniu dodatkowych dekoderów).
Pracuję...
X
nc+