Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NOWA OFERTA PRE-PAID OD nc+

Zwiń
Temat został zamknięty
X
Ten wątek został przyklejony.
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • NOWA OFERTA PRE-PAID OD nc+  NOWA OFERTA PRE-PAID OD nc+


  Już od 1-go października platforma nc+ zaoferuje nowy produkt pre-paid, czyli „nc+ telewizja na kartę”, umożliwiający oglądanie ponad 50 kanałów, w tym 19 w jakości HD. „nc+ telewizja na kartę” będzie dostępna już od 19,90 zł miesięcznie, bez konieczności podpisywania umowy.

  W pierwszym miesiącu, aby użytkownicy mogli zapoznać się z bogatą ofertą platformy nc+, otrzymają darmowy dostęp do 130 kanałów tematycznych, a także do pakietu zawierającego kanały z rodziny CANAL+. Po tym okresie będą mogli wybrać czy pozostać w ofercie pre-paid „nc+ telewizja na kartę”, czy przejść do dedykowanej oferty abonamentowej.


  Nowa oferta „nc+ telewizja na kartę” to między innymi bogactwo kilkudziesięciu kanałów tematycznych, a także atrakcyjny dekoder HD ITI 5800SX, który umożliwia nagrywanie ulubionych programów na wbudowany dysk twardy. Korzystanie z oferty w najtańszej opcji to koszt od 19,90 zł miesięcznie (przy jednorazowym doładowaniu na 3 miesiące).

  - Nasza nowa oferta na kartę to doskonała propozycja dla tych, którzy nie chcą wiązać się długoterminowymi umowami, a oczekują bogatej palety kanałów tematycznych w jakości HD – mówi Piotr Malicki, Dyrektor Sprzedaży Produktów i Usług Pre-Paid platformy nc+. – Nowa oferta na kartę nc+ to ponad dwa razy więcej kanałów niż w ofercie telewizji naziemnej. Wśród dostępnych kanałów są m.in najpopularniejsze propozycje ze świata filmu, sportu czy muzyki, takie jak: Ale kino+ HD, Planete+ HD, Eurosport HD i Eurosport2 HD, TVP Sport HD, TVN24 HD czy Romance TV HD.

  Dla użytkowników oferty pre-paid „nc+ telewizja na kartę”, którzy oczekują dostępu do większej liczby kanałów, platforma nc+ stworzyła dedykowaną ofertę „nc+ z umową”. Podstawowy pakiet zawiera 84 kanały tematyczne, w tym 27 w jakości HD. Przy umowie podpisywanej na 12 miesięcy, abonament wynosi 29,90 zł miesięcznie. Istnieje też możliwość jego rozbudowania o kolejne kanały, a także opcje dodatkowe w postaci kanałów z rodziny CANAL+ i HBO.

  Zestawy „nc+ telewizja na kartę” pojawią się w sprzedaży na początku października w sieci dystrybucji nc+, w specjalistycznych sklepach SAT, w sieciach sklepów RTV/AGD oraz na stronie www.ncplus.pl.
Pracuję...
X
nc+