Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

KOLEJNY NOWY KANAŁ W OFERCIE NC+

Zwiń
Temat został zamknięty
X
Ten wątek został przyklejony.
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • KOLEJNY NOWY KANAŁ W OFERCIE NC+
  KOLEJNY NOWY KANAŁ W OFERCIE NC+


  Już od 1-go września nc+ zaoferuje swoim abonentom kolejny nowy kanał, Adventure HD. Wśród platform cyfrowych będzie on dostępny wyłącznie w nc+. Przez pierwszy miesiąc wszyscy abonenci nc+ będą mogli go oglądać za darmo.

  Nowy kanał zacznie nadawanie od 1-go września, w jego ramówce znajdą się programy o charakterze przygodowym, czyli między innymi relacje z rajdów off-road, magazyny o tematyce żeglarskiej, wędkarskiej i łowieckiej a także programy podróżnicze. Adventure HD to także programy typu docu-reality, pokazujące na przykład pracę polskich policjantów oraz cykl zawodów Strongman.

  Kanał Adventure HD będzie można oglądać na platformie nc+, na pozycji numer 81. Przez cały wrzesień będzie on udostępniany abonentom wszystkich pakietów nc+ bezpłatnie, po tym okresie będzie można go dokupić za 1,99 zł miesięcznie.

  Dodatkowo od września zostaną zmienione pozycje kilku kanałów. Religia.tv zostaje przesunięta na pozycję nr 89, POWER TV będzie dostępny na pozycji nr 157 a BBC Entertainment na pozycji nr 128.
  Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2014-08-28, 17:38.
Pracuję...
X
nc+