Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

KOLEJNE NOWE KANAŁY W OFERCIE PLATFORMY NC+

Zwiń
Temat został zamknięty
X
Ten wątek został przyklejony.
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • KOLEJNE NOWE KANAŁY W OFERCIE PLATFORMY NC+

  KOLEJNE NOWE KANAŁY W OFERCIE PLATFORMY NC+


  Od wtorku, 18 marca, klienci platformy nc+ będą mogli oglądać nowy kanał Da Vinci Learning. Da Vinci będzie dostępny dla dotychczasowych abonentów pakietu Universe+ i dla wszystkich, którzy w ramach nowej oferty wykupią opcję Extra+. Kanał poszerzy bogatą ofertę programową platformy o treści edukacyjne dla dzieci i młodzieży.

  Da Vinci Learning – pozycja 104 – edukacyjna telewizja dla dzieci i młodzieży, programy tam emitowane pokazują fascynujące eksperymenty naukowe, które zachęcają do zdobywania wiedzy i czerpania przyjemności z edukacji. Programy emitowane na kanale Da Vinci zachęcają do aktywnej nauki, pozwalając zrozumieć prawa natury, pobudzając ciekawość i zachęcając do poznawania świata.

  W sobotę do oferty platformy nc+ dodany został także kanał Stopklatka TV, który będzie dostępny już od pakietu Comfort+. Abonenci mogą go znaleźć na pozycji numer 186.

  Stopklatka TV – pozycja 186 – kanał filmowy, emitujący produkcje polskie, europejskie i kino światowe. Na jego antenie widzowie znajdą m.in. komedie, thrillery, jak i filmy sensacyjne oraz kostiumowe. W przyszłości nadawca chce emitować także programy edukacyjne i publicystyczne o tematyce filmowej.

  Już drugi raz w tym miesiącu platforma nc+ rozszerza swoją ofertę.
  W środę, 12 marca, dodane zostały cztery kanały Universal Networks International. Do oferty nc+ weszły: 13 Ulica (pozycja 189), E! Entertainment Television (pozycja 153), Universal Channel HD (pozycja 187) i Scifi Universal (pozycja 188). Wcześniej, w styczniu tego roku, do oferty dodano Motowizję (pozycja 124) i ZEST TV (pozycja 125). Natomiast 6 grudnia ubiegłego roku abonenci zyskali możliwość oglądania aż 15 nowych kanałów, wśród nich stacji o profilu sportowym, filmowym, dziecięcym, muzycznym, a także informacyjnym.
Pracuję...
X
nc+