Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

„Pod kopułą” i „Brooklyn 9-9” – nowe seriale w CANAL+

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • „Pod kopułą” i „Brooklyn 9-9” – nowe seriale w CANAL+

  13 stycznia CANAL+ Film rozpocznie emisję serialu „Pod kopułą” wyprodukowanego na podstawie powieści Stephena Kinga, a 23 stycznia na antenie CANAL+ startuje dwukrotnie nominowany do tegorocznych Złotych Globów serial komediowy „Brooklyn 9-9”.

  „Pod kopułą” (Under the Dome) powstał w oparciu o powieść Stephena Kinga z 2009 roku i został zrealizowany przez grupę doświadczonych producentów, takich jak Steven Spielberg, Neal Baer (seriale „Ostry dyżur”, „Prawo i bezprawie”) czy Brian K. Vaughan i Jack Bender, którzy mają na koncie m.in. serial „Lost – Zagubieni”. Liczący 13 odcinków „Pod kopułą” będzie nadawany od 13 stycznia w każdy poniedziałek o 20:00 w CANAL+ Film. Akcja rozgrywa się w ciągu kilku dni w amerykańskim miasteczku, które zostaje odcięte od świata przez tajemnicze pole siłowe. Kopuła szczelnie oplata przestrzeń nad miastem oraz pod nim. Jest niezniszczalna i niewidoczna. Po ochłonięciu z pierwszego szoku uwięzieni wewnątrz mieszkańcy i przypadkowi odwiedzający próbują zorganizować się i ustanowić zasady. Dla wielu jest to szansa na nowe życie. W serialu występują m.in. Mike Vogel („Służące”), Rachelle Lefevre („Saga: Zmierzch”, „Świat w płomieniach”), Dean Norris (serial „Breaking Bad”), Natalie Martinez (serial „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku”) i Britt Robertson („Krzyk 4”).

  „Pod kopułą” odniósł ogromny sukces. Emitowany w USA w czerwcu 2013 roku ustanowił kilka rekordów oglądalności. W sumie premierę obejrzało tam ponad 17 milionów widzów. Decyzja o produkcji drugiego sezonu już zapadła, a Stephen King aktywnie współpracuje z jego twórcami. Według niego druga część powinna pokazać, co się stanie, gdy bohaterowie uświadomią sobie, że kopuła nigdy nie zniknie. W drugiej części, która pojawi się latem 2014 roku, zostaną poruszone tematy i wątki, których nie było w książce Kinga.

  Tegoroczny amerykański przebój komediowy „Brooklyn 9-9” („Brooklyn Nine-Nine”), który startuje w CANAL+ 23 stycznia o 21:00, otrzymał dwie nominacje do Złotych Globów 2014: w kategorii najlepszy serial komediowy lub musical oraz dla Andy’ego Samberga za rolę detektywa Jake’a Peralty. To opowieść o grupie błyskotliwych policjantów, którym wyraźnie brakuje dyscypliny i przywódcy. Na co dzień zajmują się głównie niezdrową rywalizacją, plotkowaniem, flirtowaniem i dokuczaniem sobie wzajemnie. Sytuacja ulega zmianie, kiedy dowódcą ich posterunku zostaje Ray Holt, kapitan z 30-letnim stażem, który przestrzega określonych zasad i tego samego wymaga od podwładnych. W pierwszym sezonie gościnnie pojawiają się, m.in. Stacy Keach („Dziedzictwo Bourne’a”, „Więzień nienawiści”), Dean Winters („Rockefeller Plaza 30”, „Oz”), Mary Elizabeth Ellis („U nas w Filadelfii”) i Patton Oswalt (serial „Justified”). Twórcami serialu są Dan Goor („Parks and Recreation”, „Late Night with Conan O'Brien”) oraz Michael Schur (seriale „Parks and Recreation” i „Biuro”).
  Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2015-05-29, 10:31.
Pracuję...
X
nc+