Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PIŁKA RĘCZNA W MISTRZOWSKIM WYDANIU W NC+ !

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • PIŁKA RĘCZNA W MISTRZOWSKIM WYDANIU W NC+ !

  PIŁKA RĘCZNA W MISTRZOWSKIM WYDANIU W NC+ !


  Platforma nc+ poszerza swoją ofertę sportową. W nowym sezonie kibice będą mogli oglądać na jej kanałach Ligę Mistrzów piłki ręcznej. Pokazywane będą rozgrywki mężczyzn i kobiet (VELUX EHF Champions League i Women’s EHF Champions League). Prawa na wyłączność do tych elitarnych rozgrywek zostały zakupione na dwa lata. W transakcji zawartej z EHF pośredniczyła agencja MP & Silva.

  Liga Mistrzów piłki ręcznej to całkiem nowa pozycja w ofercie platformy. Kibice szczypiorniaka będą mogli zobaczyć już wkrótce (29 sierpnia i 1 września w kanale nSport) mecze barażowe piłkarzy ręcznych o awans do elity pomiędzy Orlen Wisłą Płock i francuskim Montpellier HB, a od 18 września emocjonować się rywalizacją najlepszych drużyn Starego Kontynentu, w gronie których pewne miejsce ma zespół Vive Targi Kielce. W ubiegłym sezonie kielczanie fantastycznie prezentowali się w tych rozgrywkach - dotarli do Final Four, gdzie wywalczyli trzecie miejsce.

  Na antenie kanałów nc+ pokazywane będą jesienią również spotkania żeńskiej Ligi Mistrzów. W fazie grupowej tych rozgrywek wystąpią Mistrzynie Polski piłkarki MKS Lublin.

  W gronie komentatorów znajdą się specjaliści od tej dyscypliny sportu – Piotr Karpiński i Robert Skrzyński. Transmisje w nc+ realizowane będą w najwyższej jakości obrazu i dźwięku, z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technik telewizyjnych – m.in. super slow motion, kamery w bramkach - a meczom polskich drużyn towarzyszyć będzie specjalne studio nadawane z hali.

  "Każdego roku EHF Champions League zyskuje coraz większe zainteresowanie. Pozyskanie praw do tych rozgrywek wzbogaci naszą wyjątkową ofertę sportową, którą - zgodnie z naszą strategią - sukcesywnie poszerzamy i urozmaicamy. Biorąc pod uwagę wzrost znaczenia polskich zespołów w rozgrywkach międzynarodowych, chcemy zapewnić naszym widzom możliwość śledzenia ich występów w gronie najsilniejszych zespołów występujących w elitarnych rozgrywkach EHF. Cieszymy się bardzo z zawarcia umowy na pokazywanie Ligi Mistrzów piłki ręcznej i mamy nadzieję, że przyczynimy się do wzrostu zainteresowania tą dyscypliną sportu w Polsce” - mówi Julien Verley, prezes platformy nc+.

  Platforma nc+ jest posiadaczem praw do transmisji rozgrywek piłkarskich: Ligi Mistrzów, Ligi Europejskiej, T-Mobile Ekstraklasy, Premier League, Primera Division, Ligue 1 oraz Serie A. Na jej antenach można także śledzić m.in.: żużel – Enea Ekstraliga oraz cykl Grand Prix, piłkę ręczną – Liga Mistrzów mężczyzn i kobiet, koszykówkę – NBA i WNBA oraz tenis – mecze Pucharu Davisa i turnieje.
Pracuję...
X
nc+