Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PIERWSZY DEKODER DEDYKOWANY OFERCIE SMART HD+

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • PIERWSZY DEKODER DEDYKOWANY OFERCIE SMART HD+

  PIERWSZY DEKODER DEDYKOWANY OFERCIE SMART HD+


  Firma TechniSat wprowadziła do sprzedaży dekodery HD, dedykowane do obsługi oferty SMART HD+. Decydując się na ich zakup, Klienci mają gwarancję pełnej kompatybilności sprzętu z ofertą SMART HD+. Dekodery automatycznie układają oraz aktualizują listę kanałów SMART HD+, tym samym zapewniając wygodę użytkowania. Ponadto każdy Użytkownik ma możliwość stworzenia własnej listy kanałów.

  Dekoder TechniSat SmartBox CE HD umożliwia odbiór kanałów w jakości SD i HD (1080p). Sprzęt posiada złącze USB, które umożliwia odtwarzanie zdjęć i muzyki na ekranie telewizora. Dzięki funkcji PVR Ready, użytkownik podłączając przez USB zewnętrzny dysk twardy, może nagrywać i wielokrotnie odtwarzać swoje ulubione programy. Co więcej, dekoder wyposażony został w funkcję Timeshift, która pozwala zatrzymać i przewinąć oglądany materiał.

  Atutem dekodera, bez wątpienia jest również gniazdo na kartę pamięci microSD. Umieszczona w dekoderze, może być wykorzystywana jako pamięć wewnętrzna. Po włożeniu karty uzyskujemy dostęp do funkcji PVR i Timeshift.

  Dekoder TechniSat ComboBox CE HD z wbudowanym tunerem DVB-T, posiada wszystkie funkcjonalności SmartBox’a i dodatkowo umożliwia odbiór kanałów cyfrowej telewizji naziemnej.

  Oba dekodery cechuje niewielka waga i rozmiar. Oferowane są w zestawach z 1 miesięcznymi starterami SMART HD+. Na start Użytkownik otrzymuje dostęp do ponad 40 kanałów, w tym 15 HD które zawarte są w pakietach Smart HD+ i Multi+.


  Do dyskusji na temat nowego sprzętu, zapraszamy tutaj.
  Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2013-08-15, 13:32.
Pracuję...
X
nc+