Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rutyna zabija! Planete+ przeciw nudzie codzienności

Zwiń
Temat został zamknięty
X
Ten wątek został przyklejony.
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Rutyna zabija! Planete+ przeciw nudzie codzienności

  Rutyna zabija! Planete+ przeciw nudzie codzienności

  A gdyby tak porzucić zawodową rutynę i spróbować czegoś zupełnie nowego? Jak może wyglądać życie, w którym utrzymujemy się ze swojej pasji? Co słychać w świecie nauki? I dokąd doprowadzą nas nowoczesne technologie? Dwie autorskie produkcje Planete+, druga seria programu „Lifetramp – życie na próbę ” i „EXPRESS PLANETE+”, to idealne propozycje na pełne refleksji jesienne niedziele.

  Drugi sezon „Lifetramp – życie na próbę” to duża dawka inspiracji dla wszystkich tych, których znużyła praca w wykonywanym obecnie zawodzie i marzą o spróbowaniu czegoś zupełnie innego. W kolejnej odsłonie programu widzowie Planete+ poznają ludzi, którzy na jeden dzień odważyli się porzucić znaną sobie rzeczywistość i postanowili sprawdzić się w czymś, co od zawsze ich intrygowało.


  Bohaterowie drugiego sezonu „Lifetramp – życie na próbę” odwiedzą osoby wykonujące ciekawe, a przy tym nietuzinkowe zawody. Będzie to m.in. producentka kosmetyków, cieśla, drwal, lalkarz, a nawet pasterz. Uczestnicy programu spędzą z nimi cały dzień, wykonując w tym czasie rozmaite zadania. Bohaterowie drugiego sezonu „Lifetramp – życie na próbę” przekonają się, czy po takim doświadczeniu będą potrafili wrócić do swojej dotychczasowej pracy, czy może raczej zdecydują się na jakieś życiowe zmiany.

  – Dzięki idei „Lifetramp” mogłam przez jeden dzień uczyć się pod okiem profesjonalnego lalkarza i poznać tajniki tego zawodu. Teraz wiem, że na pewno nie będzie to mój ostatni kontakt z lalkarstwem. Można marzyć, ale można też wykonać pierwszy krok – mówi Magdalena Czucha, na co dzień specjalistka ds. marketingu, bohaterka jednego z odcinków serii.

  Przygody uczestników programu przedstawione zostaną w ośmiu odcinkach emitowanych na antenie Planete+ w każdą niedzielę o godz. 12.30. Premiera serii odbędzie się już 23 października.

  Od 16 października o godz. 12.15 emitowane będę natomiast premierowe odcinki „EXPRESS PLANETE+” – cotygodniowego magazynu informacyjnego o charakterze popularnonaukowym.

  Każdy jego epizod składa się z dwóch newsowych felietonów na tematy związane z nauką, technologią, najnowszymi odkryciami medycyny czy innowacyjnymi wynalazkami. Seria będzie też prezentować sylwetki polskich naukowców i odkrywców oraz relacjonować wydarzenia związane z popularyzowaniem odkryć i nauki.
  Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2016-10-14, 12:12.
Pracuję...
X
nc+