Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

„Jakubiak – z miłości do lokalności”.Rozkochaj się w polskich smakach z Kuchnią+

Zwiń
Temat został zamknięty
X
Ten wątek został przyklejony.
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • „Jakubiak – z miłości do lokalności”.Rozkochaj się w polskich smakach z Kuchnią+

  „Jakubiak – z miłości do lokalności”.Rozkochaj się w polskich smakach z Kuchnią+

  Jak powstaje kapusta kiszona z Charsznicy, sok z czarnego bzu, konfitury z zielonych pomidorów, kartacze czy bliny żmudzkie? Co niezwykłego mają w sobie kabanosy z Andrychowa i kamiennogórski ser pleśniowy? W kulinarną podróż po Polsce z nowym programem Tomka Jakubiaka „Jakubiak – z miłości do lokalności” widzowie Kuchni+ wyruszą już 24 września.

  Tomasz Jakubiak gotowaniem jest zafascynowany od najmłodszych lat. Kulinaria to jego żywioł, miłość i ogromna pasja. O jedzeniu potrafi opowiadać godzinami, okraszając historie właściwym sobie poczuciem humoru. W nowym autorskim programie Kuchni+ „Jakubiak – z miłości do lokalności” szef kuchni zabierze widzów w niezwykłą kulinarną podróż po Polsce i przedstawi im cały wachlarz produktów i smaków zakorzenionych w naszej kulturze. Prowadzący odkryje na nowo polskie produkty, które zainspirują go do stworzenia ciekawych dań. Każdy z czternastu odcinków poświęcony będzie wybranemu, regionalnemu specjałowi – prowadzący przygotuje autorskie danie z jego wykorzystaniem, wykona potrawę na bazie lokalnego przepisu oraz udoskonali tradycyjne danie o autorskie dodatki. Bohaterami odcinków zostaną m.in. karp milicki, kiszka ziemniaczana czy chleb z Kaszub.Program nie skupia się jednak wyłącznie na jedzeniu, ale również na historiach ludzi, którzy je tworzą. Tomasz Jakubiak spotka się z osobami od lat specjalizującymi się w przygotowywaniu regionalnych specjałów lub produkują wybrane składniki.

  Premierowe odcinki emitowane będą na antenie Kuchni+ w każdą sobotę o godz. 16.30.
  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


  Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Pracuję...
X
nc+