Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

„Powrót do przeszłości 2” w CANAL+ DISCOVERY

Zwiń
Temat został zamknięty
X
Ten wątek został przyklejony.
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • „Powrót do przeszłości 2” w CANAL+ DISCOVERY

  Powrót do przeszłości 2” w CANAL+ DISCOVERY, czyli najlepsi polscy rekonstruktorzy historyczni w akcji Świst kul nad głową, zapach prochu, ciężar zbroi… Druga seria „Powrotu do przeszłości”, produkcji własnej CANAL+ DISCOVERY, przeniesie widzów w fascynujący świat słynnych wojen, bitew oraz dawnych zwyczajów i obrządków. Zapierające dech w piersiach sceny batalistyczne będzie można oglądać już od 4 października, w każdy wtorek o godz. 21:00.


  Druga seria superprodukcji o polskich rekonstruktorach historycznych zrealizowana została z ogromnym rozmachem. Prowadzący Krzysztof Unrug ponownie staje w szeregach wojska, by na własnej skórze poczuć trud żołnierskiego fachu. Wykorzysta tę sposobność, by odkryć przed widzami sekrety przygotowań do rekonstrukcji największych bitew z różnych epok, przybliżyć życie i pasję ludzi, którzy – z niezwykłą dbałością o szczegóły - odtwarzają zarówno te wydarzenia, jak i dawne obyczaje wojskowe, kulturę jedzenia oraz tryb życia ówczesnych żołnierzy.  Cała seria „Powrotu do przeszłości 2” liczy 10 odcinków, a każdy z nich jest poświęcony innej rekonstrukcji. W pierwszym odcinku wyruszamy do Zamku w Ogrodzieńcu, gdzie przeżyjemy najazd barbarzyńców. Wojownicy z Polski, Litwy i Czech odtworzą atak dzikiej hordy na Zamek Ogrodzieniecki w Podzamczu. Rekonstruktorzy oprócz walk zaprezentują kulturę i sposób życia z okresu wczesnego średniowiecza. W kolejnym odcinku zawitamy do Łabiszyna, gdzie co roku odbywają się Łabiszyńskie Spotkania z Historią. Tematem tegorocznej edycji była II Wojna Światowa i losy armii generała Andersa oraz działania na froncie włoskim. Zobaczymy nie tylko działania wojenne odtworzone przy użyciu dużej ilości materiałów pirotechnicznych, ale dowiemy się również o kilku mało znanych faktach – np. jak w szeregach armii Andersa znalazł się niedźwiedź w stopniu kaprala.  Na fanów historii czekają również m.in. Oblężenie Malborka, Bój o Twierdzę Boyen czy Bitwa pod Heilsbergiem. Widzowie będą mogli powrócić do przeszłości w swoich domach, w każdy wtorek o godzinie 21:00, począwszy od 4 października.

  Producentem serii jest Discovery Networks.
  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


  Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Pracuję...
X
nc+