Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PREMIERA 365 OBIADÓW MARIETY MARECKIEJ, CZYLI ROZPOCZĘCIE ROKU KULINARNEGO W KUCHNI+

Zwiń
Temat został zamknięty
X
Ten wątek został przyklejony.
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • PREMIERA 365 OBIADÓW MARIETY MARECKIEJ, CZYLI ROZPOCZĘCIE ROKU KULINARNEGO W KUCHNI+

  PREMIERA „365 OBIADÓW MARIETY MARECKIEJ”, CZYLI ROZPOCZĘCIE ROKU KULINARNEGO W KUCHNI+

  Kto nie stanął nigdy przed dylematem, co przygotować na obiad, niech pierwszy rzuci widelcem. W swoim nowym, autorskim programie „365 obiadów Mariety Mareckiej” prowadząca, znana z „ABC GOTOWANIA”, pokaże jak kreatywnie i jednocześnie odpowiedzialnie podchodzić do przygotowywania posiłków. Premiera już 27 sierpnia o godz. 17:00 w Kuchni+.

  Sympatyczna Marieta Marecka nie lubi nudy, monotonii oraz nigdy nie podaje dwa razy tego samego dania. Już 27 sierpnia znaną gospodynię programu „ABC GOTOWANIA” i autorkę bloga kulinarnego „W kuchni bez dubli” zobaczymy w nowej produkcji Kuchni+.

  „365 obiadów Mariety Mareckiej” to program, który nie tylko
  w prosty i przystępny sposób pokaże jak przygotowywać smaczne obiady, ale przede wszystkim podpowie jak odpowiedzialnie podchodzić do gotowania. W każdym odcinku prowadząca zaprezentuje trzy nowe, często zaskakujące potrawy, które złożą się w gotowy plan na obiad dla całej rodziny. Marieta udzieli również wskazówek na temat tego, co i za ile najlepiej kupić, jakie składniki można zamienić na tańsze, jak robić zakupy w sposób przemyślany oraz jak gotować, by lodówki zawsze były skrupulatnie opróżnione.

  Swój udział w tworzeniu programu po raz pierwszy otrzymają również widzowie, którzy poprzez przesyłane przez siebie zdjęcia, prezentować będą zawartość lodówki oraz pomysł na to, co można ugotować z takich składników.

  Smakowite przepisy Mariety będzie w stanie zrealizować każdy amator domowego kucharzenia, a przydatne porady prowadzącej dodatkowo przyczynią się do poprawy jego kulinarnego warsztatu.
  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


  Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Pracuję...
X
nc+