Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Viasat World dołącza do rodziny nc+ z portfolio swoich kanałów.

Zwiń
Temat został zamknięty
X
Ten wątek został przyklejony.
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Viasat World dołącza do rodziny nc+ z portfolio swoich kanałów.

  Viasat World dołącza do rodziny nc+ z portfolio swoich kanałów.

  Viasat World z wielką przyjemnością ogłasza uruchomienie kanałów Polsat Viasat History, Polsat Viasat Explore i Polsat Viasat Nature na platformie nc+. Kanały te będą dostępne dla abonentów nc+ od 20 lipca 2016 r. w pakiecie Extra+ .


  Viasat World cały czas poszerza pole dystrybucji swoich kanałów. Dzięki udostępnieniu opisywanych kanałów na platformie nc+ oraz wcześniejszym ich dołączeniu do platformy UPC, portfolio kanałów dokumentalno-rozrywkowych Viasat World trafiło na wszystkie wiodące platformy kablowe i DTH w Polsce. Abonenci będą mogli nie tylko oglądać trzy liniowe kanały dokumentalne, ale także ekskluzywne materiały VOD, wszystkiew jakości full HD na Polsat Viasat History i Polsat Viasat Explore. Udostępniane kanały oraz treści VOD to oferta najwyżej jakości: dostępne popularne seriale, takie jak Jade Fever, Timber Kings, Empire of the Tsars: Romanov Russia, Secrets of the Underworld, Supervet, a także własny program produkowany na zlecenie Viasat Nature – Animal Antics.
  Viasat Explore staje się także ważnym graczem w szybko powiększającym się obszarze e- sportu, oferując na wyłączność transmisje zawodów, w których często biorą udział z powodzeniem drużyny z Polski.

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z włączenia naszych kanałów do oferty platformy nc+ i cieszymy się, że będziemy mogli dostarczać wysokiej jakości programy nowym widzom – mówi Emma Jones, Wiceprezes ds. Handlowych w Viasat World.

  Finalizacja umowy z nc+ pozwala nam zaoferować widzom nasze najlepsze treści w doskonałej jakości HD,
  a także znacznie poszerzyć widownię naszych kanałów tematycznych
  – dodaje Emma Jones. – Polscy widzowie będą mogli obejrzeć najlepsze, wartościowe filmy przyrodnicze, starannie przygotowane filmy dokumentalne, zapierające dech w piersiach seriale przygodowe, a także e- sport oraz filmy. Viasat World to świetna oferta programowa dla każdego.

  Stale pracujemy nad tym, aby dostarczać naszym abonentom najlepszą ofertę pod względem treści, składającą się zarówno z naszych kanałów, jak i kanałów zewnętrznych. Cieszymy się, że kanał Viasat wzbogaci naszą ofertę programów dokumentalnych – mówi Anna Limbach-Uryn, Dyrektor Działu Programowego nc+.


  Viasat World

  Viasat World produkuje i dystrybuuje 27 kanałów płatnej telewizji w 47 krajach w Skandynawii, Europie Środkowo-Wschodniej, Rosji i WNP, Turcji, Afryce, Izraelu, Francji, Grecji i USA. Treści, jakie oferujemy widzom, obejmują wszystko – od historii i programów dokumentalno-rozrywkowych po filmy i seriale.
  Pokazujemy także tradycyjny sport oraz treści związane z szybko rozwijającą się dziedziną e-sportu.

  Nasza oferta dostępna jest obecnie w 17 językach, a liczba abonentów naszych kanałów na świecie sięga ponad 100 mln. Do naszych najpopularniejszych marek należą kanały pod marką TV1000, a także Viasat Explore, Viasat History, Viasat Nature i Viasat Sport.


  nc+ to nowoczesna, najbogatsza pod względem oferty programowej platforma cyfrowa w Polsce. Oferuje ponad 160 wyselekcjonowanych kanałów najwyższej jakości, w tym 81 w standardzie HD, dając jednocześnie dostęp do ponad 600 kanałów FTA. W nc+ można oglądać najbardziej prestiżowe wydarzenia sportowe, w tym wiele na wyłączność, hollywoodzkie i polskie hity filmowe prosto z ekranów kin, i seriale po raz pierwszy w telewizji oraz pasjonujące, autorskie serie dokumentalne. Znajdziesz je na ośmiu kanałach premium z rodziny CANAL+, nieprzerywanych reklamami: CANAL+ DISCOVERY, CANAL+ SERIALE, CANAL+, CANAL+ 1, CANAL+ FILM, CANAL+ FAMILY, CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT2.
  Platforma jest również nadawcą szeregu własnych kanałów tematycznych: nSport+, Ale kino+, Kuchnia+, Domo+, Planete+, MiniMini+ i teleTOON+. nc+ to również najnowocześniejsze, technologie m.in.: PVR (personal video recording); MULTIROOM; nc+ go TV – tysiące programów i filmów na życzenie, dostępnych po podłączeniu dekodera do Internetu; nc+ GO umożliwiający oglądanie telewizji i kolekcji VOD nc+ na wybranym urządzeniu (laptopie, tablecie lub smartfonie) w dowolnym miejscu i czasie, a także aplikacja CANAL+ SPORT Online, która zapewnia kibicom dostęp do transmisji najważniejszych wydarzeń sportowych za pośrednictwem urządzeń mobilnych.
  nc+ to niesamowite połączenie najbogatszej oferty programowej i zaawansowanej technologii, a także kompleksowe połączenie usług telewizyjnych i telekomunikacyjnych (telewizja, internet, telefon).

  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


  Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Pracuję...
X
nc+