SPEEDWAY ORAZ DRIFT GRAND PRIX W NC+: WEEKEND SZYBKIEJ JAZDY


Fanów rywalizacji na torach i efektownej jazdy samochodami czeka w kanałach nc+ kolejny ekscytujący weekend. W niedzielę w nSport+ transmitowane będą dwa mecze 9. kolejki PGE Ekstraligi: MRGARDEN GKM Grudziądz - Stal Gorzów oraz Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń. W najbliższy weekend odbywać się będą również kolejne zawody kontrolowanych poślizgów z cyklu Drift Masters Grand Prix, które zobaczyć będzie można w nSport+.

Niedzielne popołudnie to prawdziwa uczta dla kibiców najlepszej żużlowej ligi świata. W 9. kolejce PGE Ekstraligi zmierzą się cztery pierwsze zespoły tabeli. W pierwszym spotkaniu lider Stal Gorzów rywalizować będzie w Grudziądzu z będącym na czwartym miejscu MRGARDEN GKM (nSport+, 16:30). Kolejny mecz rozegrany zostanie pomiędzy zespołami numer trzy i dwa ligowej stawki: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra podejmować będzie Get Well Toruń (nSport+, 19:00). Zielonogórzanie zrobią wszystko by zrewanżować się „Aniołom” za kwietniową porażkę 39:51 w drugiej kolejce i spróbują zdobyć bonusa.

Zapowiedź 9. rundy będzie można zobaczyć w czwartkowym magazynie Speedway+ (nSport+, 18:00), a podsumowanie wydarzeń najbliższej serii w niedzielny wieczór (nSport+, 21:30) w Magazynie PGE Ekstraligi.

Nie opadły jeszcze emocje po płockich zmaganiach a 18 i 19 czerwca na torach przy Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie ponownie zmierzą się najlepsi drifterzy. Z rundy na rundę Drift Masters Grand Prix dostarcza coraz większych wrażeń. Tor w Nadarzynie zaprojektował najlepszy europejski specjalista od poślizgów kontrolowanych James Deane. Na liście startowej nie zabraknie najlepszej polskiej zawodniczki – Karoliny Pilarczyk. Transmisje w nSport+ z tych niezwykle widowiskowych zawodów rozpoczną się w sobotę o 21:00 oraz w niedzielę o 12:00.

Plan transmisji PGE Ekstraligi w nSport+:

czwartek, 16 czerwca
18:00 Speedway+; nSport+

niedziela, 19 czerwca
16:30 MRGARDEN GKM Grudziądz - Stal Gorzów; nSport+
Studio: Daria Kabała-Malarz; reporterzy: Łukasz Benz, Joanna Cedrych
komentarz: Michał Łopaciński
19:00 Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń; nSport+
Studio: Gabriel Waliszko; reporter: Jakub Zborowski
komentarz: Tomasz Dryła, Krzysztof Cegielski
21:30 Magazyn PGE Ekstraligi
prowadzący: Marcin Majewski; eksperci: Dawid Stachyra, Leszek Demski, Jacek Frątczak

Plan transmisji Drift Masters GP w nSport+:

sobota, 18 czerwca
21:00 Drift Masters GP: Warszawa, runda V; nSport+
komentarz: Edward Durda, Michał Łopaciński studio: Wojciech Zawioła, reporter: Wiktoria Ozga

niedziela, 19 czerwca
12:00 Drift Masters GP: Warszawa, runda VI; nSport+
komentarz: Edward Durda, studio: Wojciech Zawioła, reporter: Wiktoria Ozga