Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

DOMO+ SPEŁNIA MARZENIA PODOPIECZNYCH DOMU DZIECKA

Zwiń
Temat został zamknięty
X
Ten wątek został przyklejony.
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • DOMO+ SPEŁNIA MARZENIA PODOPIECZNYCH DOMU DZIECKA

  DOMO+ SPEŁNIA MARZENIA PODOPIECZNYCH
  DOMU DZIECKA

  Już w najbliższą sobotę na antenie kanału Domo+ wyemitowany zostanie charytatywny odcinek programu „Podzielić M2”. Tym razem talent prowadzącej Ewy Czerny pozwoli zmienić świetlicę warszawskiego domu dziecka w przytulną przestrzeń dla jego podopiecznych.

  Każde dziecko marzy o swoim własnym, pięknym pokoju. W domu dziecka niezwykle trudno zrealizować to marzenie. Ekipa programu „Podzielić M2” postanowiła wykorzystać swoje umiejętności, by zrobić coś dobrego dla innych.

  W ten sposób powstała idea charytatywnego odcinka, który
  4 czerwca o godz. 11.00 zostanie wyemitowany na antenie Domo+. W tym dniu widzowie będą mieli okazję zobaczyć metamorfozę świetlicy podopiecznych domu dziecka nr 9 w Warszawie.

  - Tym razem projektowaliśmy pomieszczenie dla dziewiątki podopiecznych domu dziecka, co oznacza, że mieliśmy aż 9 par oczu skupionych na naszej pracy i oczekujących spełnienia co najmniej dziewięciu marzeń. Z drugiej zaś strony była to bardzo przyjemna praca. Są tam dzieci, które mają bardzo różne doświadczenia i nie zawsze utożsamiały to miejsce z przytulnym domowym ogniskiem. Świadomość, że tworzyliśmy dla nich wyjątkową przestrzeń, dodawała całej ekipie skrzydeł – mówi Ewa Czerny, architektka prowadząca program „Podzielić M2”.

  Odcinek charytatywny był dla twórców programu wyjątkowy. Zwykle w serii „Podzielić M2” Ewa Czerny przekształca dziecięce pokoje, przeprowadzenie metamorfozy całej świetlicy w domu dziecka było więc dużym wyzwaniem.
  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


  Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Pracuję...
X
nc+