REKORD OGLĄDALNOŚCI GRAND PRIX NA ŻUŻLU W NC+

Sobotnia transmisja z pasjonujących żużlowych zawodów LOTTO FIM Grand Prix Polski w Warszawie cieszyła się w nc+ rekordowym zainteresowaniem. Relację z PGE Stadionu Narodowego oglądało w CANAL+ średnio 243 tysiące widzów.

Emocjonujące zawody Grand Prix na żużlu można oglądać w Polsce wyłącznie na antenach kanałów i w serwisach nc+ (CANAL+ SPORT Online i nc+ GO). To najbardziej prestiżowy cykl, którego zwycięzca otrzymuje co roku tytuł Indywidualnego Mistrza Świata.

Ostatni turniej odbył się w sobotę na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie. Niezwykle zaciętą i trzymającą w napięciu do ostatnich metrów rywalizację oglądało w CANAL+ średnio 243 tysiące widzów*, co jest najlepszym rezultatem transmisji żużlowych w obecnym sezonie. Jest to zarazem drugi wynik biorąc pod uwagę wszystkie relacje z tego cyklu w historii transmisji w kanałach nc+.

W sobotnich zawodach zwyciężył broniący trofeum Brytyjczyk Tai Woffinden. Podium uzupełnili Greg Hancock i Matej Zagar. Najlepszy z Polaków – Bartosz Zmarzlik – uplasował się na 6. pozycji.

---
*Dane oglądalności telewizyjnej na podstawie: Nielsen Audience Measurement