Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

HIMALAISTA ANDRZEJ BARGIEL AMBASADOREM CANAL+ DISCOVERY!

Zwiń
Temat został zamknięty
X
Ten wątek został przyklejony.
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • HIMALAISTA ANDRZEJ BARGIEL AMBASADOREM CANAL+ DISCOVERY!

  HIMALAISTA ANDRZEJ BARGIEL AMBASADOREM CANAL+ DISCOVERY!
  STACJA NA TROPIE „ŚNIEŻNEJ PANTERY”

  Andrzej Bargiel, rekordzista świata w biegu na Elbrus i pierwszy człowiek na Ziemi, który zjechał z wierzchołka Broad Peak na nartach, został ambasadorem dokumentalnego kanału premium CANAL+ DISCOVERY. Już w czerwcu wyrusza on na ekstremalną wyprawę, by w rekordowo krótkim czasie zdobyć prestiżowe wyróżnienie „Śnieżnej Pantery”, pobijając przy tym kilka rekordów świata.
  Wyprawie towarzyszyć będzie ekipa filmowa, która specjalnie dla CANAL+ DISCOVERY zrealizuje niezwykłą serię dokumentalną, opowiadającą o zmaganiu się Andrzeja Bargiela z tym niesłychanie wymagającym i niebezpiecznym wyzwaniem. Premiera serii „Andrzej Bargiel – Śnieżna Pantera” już jesienią w CANAL+ DISCOVERY.

  Andrzej Bargiel to trzykrotny mistrz Polski w skialpiniźmie, rekordzista świata w biegu na Elbrus, pierwszy Polak, który zdobył ośmiotysięcznik Shishapangma na nartach i zjechał z jego wierzchołka. To także pierwszy człowiek na świecie, który zjechał na nartach z osławionego szczytu Broad Peak. Tego lata, jako ambasador kanału premium CANAL+ DISCOVERY, chce dokonać największego wyczynu w polskim himalaizmie i skialpinizmie ostatnich lat: pobić rekord „Śnieżnej Pantery”. „Śnieżna Pantera” to prestiżowe wyróżnienie przyznawane za zdobycie pięciu siedmiotysięczników leżących na terenie dawnego ZSRR.

  - Andrzej jest człowiekiem wielkiej pasji i pozytywnej energii, co doskonale pasuje do naszego kanału. Z tego powodu postanowiliśmy wspólnie zrealizować jego projekt pobicia rekordu „Śnieżnej Pantery”. Andrzej nie tylko chce zdobyć wszystkie 5 szczytów bez użycia tlenu w czasie o 12 dni krótszym niż dotychczasowy rekord, ale w dodatku chce jeszcze z każdego z nich zjechać na nartach, co w przypadku dwóch z tych szczytów nie udało się jeszcze nikomu na świecie. Nasze kamery będą oczywiście z nim cały czas, a efekty tej wyprawy widzowie zobaczą jesienią na naszej antenie mówi Jakub Szurmiej, dyrektor kanałów filmowych platformy nc+.

  Dotychczasowy rekord w zdobyciu pięciu szczytów - 42 dni należy do Denisa Urubki i Andrieja Mołotowa. Andrzej Bargiel planuje pobić go o prawie 2 tygodnie. CANAL+ DISCOVERY będzie towarzyszyć mu w wyprawie na szczyty Kirgistanu, Kazachstanu i Tadżykistanu, ale też w podróży w głąb ciała i umysłu. Na każdym kroku jego poczynania będą śledzić kamery stacji.

  - Wyprawa po rekord „Śnieżnej Pantery” to nie jest zwykła ekspedycja. To ekstremalne warunki i zjazdy narciarskie oraz ogromne zmęczenie, graniczące z wycieńczeniem, a przede wszystkim walka z samym sobą. To najtrudniejsza rzecz, z jaką się do tej pory zmierzyłem. Dlatego cieszę się, że kamery CANAL+ DISCOVERY będą mogły sfilmować moje zmagania – mówi Andrzej Bargiel.

  Efektem ekspedycji będzie unikatowa seria dokumentalna, składająca się z 8 godzinnych odcinków. Widzowie zobaczą przygotowania i przebieg ekspedycji: próby pobicia rekordów, zjazdy ze szczytów i emocje, towarzyszące skialpiniście. Premierę produkcji zaplanowano na jesień.

  - Bez wątpienia będzie to najważniejsze wydarzenie antenowe CANAL+ DISCOVERY w tym roku. Wszyscy będziemy kibicować Andrzejowi i śledzić jego poczynania. Będziemy do tego zachęcać także naszych widzów, którzy dzięki mediom społecznościowym i naszej stronie internetowej będą mogli na bieżąco wirtualnie uczestniczyć w tej wyprawie – dodaje Jakub Szurmiej.

  Już teraz na stronie www.andrzejbargiel.canalplus.pl internauci mogą zobaczyć szczegóły wyprawy, a w jej trakcie będą mogli obejrzeć dodatkowe materiały fotograficzne i wideo, dostarczane bezpośrednio przez Andrzeja Bargiela. Himalaistę będzie można wspierać także na profilu CANAL+ DISCOVERY na Facebooku www.facebook.com/CANALplusDISCOVERY.

  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


  Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Pracuję...
X
nc+