Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odkodowane kanały HISTORY i H2 w jakości HD

Zwiń
Temat został zamknięty
X
Ten wątek został przyklejony.
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Odkodowane kanały HISTORY i H2 w jakości HD

  Odkodowane kanały HISTORY i H2 w jakości HD

  W dniach od 25 kwietnia do 31 maja platforma nc+ udostępni wszystkim swoim abonentom w oknie otwartym kanały HISTORY i H2 w jakości HD.
  Kanały HISTORY i H2, dostępne na platformie nc+ na 83 i 84 pozycji dekodera, zostaną odkodowane dla wszystkich abonentów nc+ na ponad miesiąc.
  Dokumentalny kanał HISTORY od 20 lat pobudza wyobraźnię i dostarcza inteligentnej rozrywki na wysokim poziomie, opowiadając o niezwykłych, charyzmatycznych bohaterach i ich inspirujących historiach. Filary programowe kanału opierają się na pełnych adrenaliny seriach motoryzacyjnych, realizowanych z epickim rozmachem produkcjach fabularnych, a także pouczających historiach ludzi i przedmiotów, które tworzą współczesny świat. Na tym kanale historia przestaje być nudną lekcją w szkole i staje się inspirującą i trzymającą w napięciu opowieścią.

  H2 to kanał popularno-naukowy dla ludzi ciekawych świata, z którego widzowie dowiadują się, jak przypadek zmienił losy ludzkości, jak działa mózg i jakie tajemnice kryje wszechświat.


  26 kwietnia o godzinie 22:00 na kanale HISTORY polecamy premierę najnowszej produkcji kanału, serial: „Skarb na dnie oceanu”. Bohaterem serialu jest poszukiwacz skarbów Martin Bayerle, a cała seria opowiada o jego niezwykłej misji.

  80 kilometrów od wybrzeży Nantucket w stanie Massachusetts i blisko 80 metrów pod powierzchnią Atlantyku leży wrak RMS Republic. Słynny liniowiec wyruszył w swój finalny rejs trzy lata przed zatonięciem Titanica. Wielu wierzyło, że statek przewoził cenny ładunek. Pozostał on od ponad stu lat nietknięty – aż do teraz. Poszukiwacz skarbów Martin Bayerle poświęcił 35 lat swojego życia na badanie tego zatopionego wraku, próbując udowodnić sobie i światu, że na pokładzie RMS Republic przewożono 150 tysięcy złotych monet, które aktualnie warte byłyby miliardy dolarów.
  W 1987 roku Martin wydał milion dolarów na wyprawę, aby odzyskać to złoto, ale przeszukiwał niewłaściwy odcinek statku i wrócił do domu z pustymi rękami. Martin załamał się po tym niepowodzeniu, uwikłał się w kilka procesów sądowych, rozwiódł się z żoną, a nawet wylądował w więzieniu. Pomimo tego, jego obsesja tylko rosła w siłę. Teraz, dzięki pomocy Granta, syna, z którym jest skłócony, powraca do wraku, by po raz ostatni przekonać, czy skrywa on niezwykły skarb.


  Na kanale H2 w maju abonenci nc+ będą mogli obejrzeć między innymi dwugodzinny program specjalny poświęcony kontrowersyjnym nowym teoriom na temat człowieka, który z sadystyczną brutalnością rządził najpotężniejszym imperium na świecie. „Kaligula: 1400 dni terroru” - choć jego rządy trwały zaledwie 1400 dni, nawet dziś wszyscy znają jego imię. Większość historyków uważała dotąd, że był szalony. Ale czy na pewno? Oto nieznana historia jednej z najbardziej niesławnych postaci starożytnego świata.
  W poniedziałki o godzinie 22:00 na H2 polecamy również serię poświęconą tropieniu zaginionych lub skradzionych największych skarbów kultury i historii Stanów Zjednoczonych. Bohaterem serialu „Odszyfrowane: Zaginione skarby” jest prezenter telewizyjny i pisarz Brad Meltzer, który poszukuje zaginionych przedmiotów, aby zwrócić je prawowitym właścicielom.
  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


  Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Pracuję...
X
nc+