Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

„KWARANTANNA” ZARAZ PO PREMIERZE W USA W KOLEKCJI SERIALE+

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • „KWARANTANNA” ZARAZ PO PREMIERZE W USA W KOLEKCJI SERIALE+

  „KWARANTANNA” - NAJNOWSZY SERIAL ZARAZ PO PREMIERZE W USA W KOLEKCJI SERIALE+ PLATFORMY NC+

  Kolekcja VOD seriale+ platformy cyfrowej nc+ jako pierwsza w Polsce udostępni serial „Kwarantanna” (Containment) już 10 dni po jego światowej premierze. Abonenci nc+ będą mogli oglądać produkcję w polskiej wersji językowej od 29 kwietnia. W kwietniu kolekcję seriale+ wzbogacił również trzeci, najnowszy sezon serialu „Masters of Sex”.
  Do końca maja br. kolekcja seriale+ dostępna jest w ramach abonamentu w promocji „+miesiąca”.

  „Kwarantanna”
  Zrealizowany na podstawie belgijskiego „Cordonu” serial to połączenie „World War Z” z „28 dni później”. W rolach głównych występują m.in. David Gyasi („Atlas chmur”, „Interstellar”), znane z serialu „The Origins” Kristen Gutoskie i Claudia Black oraz Chris Wood (seriale „Pamiętniki wampirów”, „Pamiętniki Carrie”).
  W Atlancie wybucha epidemia. Po zidentyfikowaniu źródła zakażenia część miasta zostaje odcięta i poddana kwarantannie. Błyskawiczna akacja służb porządkowych powoduje, że wewnątrz zostają uwięzieni zarówno chorzy, jak i zdrowi. Postawieni w ekstremalnej sytuacji, walczą o przetrwanie. Jedni tracą człowieczeństwo, inni przeciwnie, stają się nieoczekiwanie bohaterami. Dramat przeżywają także ci, którzy nie są objęci kwarantanną, a pozostawili za murem na pewną śmierć ukochane osoby. Jednym z nich jest oficer policji Alex Carnahan (David Gyasi), który stara się uratować swoją dziewczynę i przyjaciela.
  Premiera w Polsce: kolekcja seriale+ od 29 kwietnia 2016 (premiera światowa: 19 kwietnia 2016)

  „Masters of Sex, sezon 3”
  Oparta na faktach historia dr. Williama Mastersa i jego asystentki Virginii Johnson, którzy w latach 50. XX wieku rozpoczęli badania nad ludzką seksualnością. Doprowadziły one do rewolucji obyczajowej, a seks przestał być tematem tabu. Trzeci sezon skupia się na latach 1965-66, kiedy Masters i Johnson publikują swoją słynną pracę „Human Sexual Response” i stają się sławni. Serial zdobył dotychczas m.in. nominację do Złotego Globu w dwóch kategoriach (najlepszy serial dramatyczny, najlepszy aktor w serialu dramatycznym – Michael Sheen) oraz Emmy za rolę Allison Janney i siedem nominacji do tej prestiżowej nagrody, w tym za kreacje Lizzy Caplan i Beau Bridgesa.
  Premiera w Polsce: kolekcja seriale+, od 10 kwietnia 2016
Pracuję...
X
nc+