Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nagła utrata jakości

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

u mnie to samo, brak sygnału, a jak już coś jest, to obraz bez dzwięku. Co ciekawe, mam drugi dekoder z telewizją na kartę, podłączony do tej samej anteny i tu nie ma problemów!

Komentarz

byli juz tacy

byli juz tacy co mowili ze sie nie da, ale przyszedl taki co nie wiedzial i zrobil tak zeby bylo dobrze.

Jak technika szwankuje, to trzeba poprawic technike.

Ciekawe skad kablowka bierze sygnal.... z kanalizacji desczowej?

Komentarz

leszno wszystko wróciło do normy kanały działają.

Komentarz

jest poprawa

przestalo padac?

Komentarz

za to teraz strona satkuriera padła chyba zbyt dużo wejść mają

Komentarz

Nadal nie rozumiem osób które piszą o burzy czy chmurach nad warszawą. Rozumiem, że potrzebna jest ładna pogoda aby wysłać sygnał ale czy nie wydaje się wam dziwne, że jest to od 3 dni o tej samej porze od 19:45 do 21:00!!!! Czy anteny nadawcze przyciągają opady od trzech dni, czy burzę czy chmury. Dla mnie to wydaje się by najmniej dziwne...

Komentarz

W lesznie nie było opadów

Komentarz

Też mam ten problem, we Wrocławiu jeszcze nie pada, ale jakość spadła do zera i tak się po pewnym czasie zaczęła bujać do 100 i nagle wyskoczył mi komunikat, że moje zamówienie zostało przyjęte do realizacji Wszedłem do BOK przez dekoder i widzę, że zamówiłem Filmbox. No dobra, ale nie zamawiałem, pilot leżał daleko ode mnie, więc ki czort. Dzisiaj telefoniczne BOA nieczynne jest, więc niczego się nie dowiem, ale niezłe cuda wyskakują.

Komentarz

Strzegom rozgania chmurki kamieniami

Komentarz

• napisał(a) Gripen Zobacz post
                      Też mam ten problem, we Wrocławiu jeszcze nie pada, ale jakość spadła do zera i tak się po pewnym czasie zaczęła bujać do 100 i nagle wyskoczył mi komunikat, że moje zamówienie zostało przyjęte do realizacji Wszedłem do BOK przez dekoder i widzę, że zamówiłem Filmbox. No dobra, ale nie zamawiałem, pilot leżał daleko ode mnie, więc ki czort. Dzisiaj telefoniczne BOA nieczynne jest, więc niczego się nie dowiem, ale niezłe cuda wyskakują.
                      u mnie znowuż wyskoczyło, ze zamowiony film już mogę oglądać, a równiez nic nie zamawialem

Komentarz

• napisał(a) komar28 Zobacz post
                        Nadal nie rozumiem osób które piszą o burzy czy chmurach nad warszawą. Rozumiem, że potrzebna jest ładna pogoda aby wysłać sygnał ale czy nie wydaje się wam dziwne, że jest to od 3 dni o tej samej porze od 19:45 do 21:00!!!! Czy anteny nadawcze przyciągają opady od trzech dni, czy burzę czy chmury. Dla mnie to wydaje się by najmniej dziwne...
                        Czekałem na link aktywacyjny do tego forum przez ponad godzinę .,,,,,,no ale się doczekałem!

I ciekaw jestem, czy jutro dokładnie o tej samej porze co dziś i wczoraj i przed wczoraj wytnie mi TV.!!!!????,,,,,,,,,,pożyjemy ,,,,,zobaczymy.

Co nie zmienia faktu, że mam wkur,,,wa jak jasna cholera,,,i nie na to że brak TV,,,,tylko na to, że jak zwykle MY szarzy ,,,jesteśmy głęboko w du,,pie.

www.żal.pl

Komentarz

• napisał(a) namor1111 Zobacz post
                          W lesznie nie było opadów
                          Ale w miejscu nadawania sygnału na satelitę były.

Komentarz

• napisał(a) Gripen Zobacz post
                            i nagle wyskoczył mi komunikat, że moje zamówienie zostało przyjęte do realizacji Wszedłem do BOK przez dekoder i widzę, że zamówiłem Filmbox. No dobra, ale nie zamawiałem, pilot leżał daleko ode mnie, więc ki czort.
                            Panasonic 42ST30E
                            BOX+ New 2851s
                            Comfort + i HBO

Komentarz

• takze napotkalem problemy, wczoraj bylo to samo, czy mozna to reklamowac?? kto jest temu winien?
                              Samsung UE40C8000 Multiroom (2850ST/APOLLO)
                              Samsung LE40N87BD nbox ITI-5720SX (DGCB/CARBO)
                              Konfiguracja Multiroom: 1010
                              Schemat sieci:

Komentarz

• no i od kilkunastu minut wszystko działa, i wszyscy telemaniacy wrócili do swoich tv. i nagle zero ruchu na forum. dobra idę bo na Kino Polska MIŚ leci.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+