Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

opłata abonamentowa

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• opłata abonamentowa

Witam,
    wypowiedziałem umowę z NC+, byłem klientem przez 7 lat, ale jeżeli w taki sposób się postępuje z klientem to inaczej nie można. Oczywiście przeoczyłem koniec umowy i musze płacić rachuanki po 175zł, konsultant jedyne co mógł mi zaproponować to 110zł gdzie mnie taki pakiet nie interesuje bo miałem. Chciałem jakiś za ok 70 zł ale oczywiście sie nie da...Złożyłem wypowiedzenie i z końcem stycznia umowa wygasa, wezmę sobie nową w promocji..bez łaski..Czy wie ktoś może czy za styczeń też mi naliczą abonament? Przy umowach na abonamenty tel. abonament opłaca się "z góry", miesiąc do przodu, czy w nc+ też tak jest??

napisał(a) marokos Zobacz post
    Witam,
    wypowiedziałem umowę z NC+, byłem klientem przez 7 lat, ale jeżeli w taki sposób się postępuje z klientem to inaczej nie można. Oczywiście przeoczyłem koniec umowy i musze płacić rachuanki po 175zł, konsultant jedyne co mógł mi zaproponować to 110zł gdzie mnie taki pakiet nie interesuje bo miałem. Chciałem jakiś za ok 70 zł ale oczywiście sie nie da...Złożyłem wypowiedzenie i z końcem stycznia umowa wygasa, wezmę sobie nową w promocji..bez łaski...../
    weź sobie podpisz jeszcze ze 4 umowy, każdą w innym terminie i płać nawet po 200 zeta od sztuki za przeoczenie końca umowy.
    kogo to obchodzi.
    Czy wie ktoś może czy za styczeń też mi naliczą abonament?.../...czy w nc+ też tak jest??
    tylko głupi zrezygnuje z wydojenia kolejnych 175 złotych
    i nc+ i kilku innych operatorów nie są organizacjami charytatywnymi.
    .

Komentarz

7 lat jesteś abonentem i nie wiesz jak jest opłacany abo.?twoje pytanie jest idiotyczne czy naliczą ci abo. za styczeń !dlaczego mieli by ci nie naliczyć skoro umowę masz do końca stycznia? rachunek za abo.przychodzi i opłacasz za aktualny miesiąc!
      superpremium(extra,8 canal+, vod canal +,hbo,cinemax,nc + go ) multiroom premiom 99 zł na 2 lata

Komentarz

Jeżeli Umowa zostanie rozwiązana 31/01/2015 to za styczeń 2015 roku abonament zostanie naliczony. Aktualnie po przedłużeniu Umowy w nc+ wszystkich Abonentów obowiązuje termin zapłaty do 18 dnia każdego miesiące (np. abonament za styczeń 2015 roku płacisz do 18 stycznia 2015 roku).

Jeżeli chcesz porozmawiać konkretnie o sprawach dotyczących Twoich kontraktów, napisz proszę na odpowiedni adres z mojej sygnatury, podając numery Umów i nick.

Wątek zamykam.

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+